بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

همه بیمارستان‌ها مکلف به پذیرش بیماران کرونایی هستند / گلایه حسین عرفانی

بیمارستان‌ها مکلف به پذیرش بیماران کرونایی هستند:

همه بیمارستان‌ها مکلف به پذیرش بیماران کرونایی هستند: رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، گفت: بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی مکلف به پذیرش بیماران کرونایی شده اند.

همه بیمارستان‌ها مکلف به پذیرش بیماران کرونایی هستند - خبریفا

رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، گفت: بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی مکلف به پذیرش بیماران کرونایی شده اند.

به گزارش خبرینو به نقل از مهر، حسین عرفانی، با بیان اینکه استفاده از ماسک برای عموم لازم نیست و تولید داخلی کفاف نیاز کشور را نمی‌کند، افزود: ماسک را فقط بیماران یا پرستاران بیماران و پزشکان و کادرهای درمانی در مراکز درمانی باید استفاده کنند وگرنه در فضای باز با رعایت حداقل فاصله نیازی به استفاده از ماسک نیست.

 

 

 

 

وی با گلایه از اینکه همه ماسک ها و اقلام بهداشتی تولید شده یا وارد شده و یا کشف شده در اختیار وزارت بهداشت قرار نمی‌گیرد، گفت: به نظرم باید نظارت‌ها دقیق‌تر و بیشتر صورت بگیرد یک انحرافی اینجا هست و باید با اصلاح چرخه توزیع فرصت و امکان سوء استفاده را از سودجویان گرفت.

رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، افزود: همه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی مکلف به پذیرش بیماران کرونایی شده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.