بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

فراخوان مشمولان سرباز معلم تیر ۹۹ / سرباز معلمان باید خودشان را معرفی کنند

فراخوان مشمولان سرباز معلم تیر 99 - خبریفا

فراخوان مشمولان سرباز معلم تیر ۹۹

فراخوان مشمولان سرباز معلم تیر ۹۹ به گزارش خبری فا معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: تمام مشمولان طرح سرباز معلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه سال ۹۹ دریافت کرده‌اند، باید در تاریخ تعیین‌شده خود را معرفی کنند.

سرهنگ نجف حمیدزاده گفت: در راستای تقویت نیروی انسانی آموزش و پرورش کشور و اجرای ماده ۶۶ قانون خدمت وظیفه عمومی با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تعداد کثیری از مشمولان به عنوان سرباز معلم در تیرماه ۱۳۹۹ برای طی دوره آموزش رزم مقدماتی به مراکز آموزش سپاه اعزام می شوند.

وی ادامه داد: کلیه مشمولان طرح سرباز معلم موظف هستند روز یکشنبه یکم تیر ماه ۱۳۹۹ در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش اعلام شده، حضور یابند.

سرهنگ حمیدزاده با بیان اینکه مدت خدمت مشمولان طرح سرباز معلم ۲۴ ماه است افزود و گفت : این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را به مدت یک ماه در مراکز آموزش سپاه پاسداران سپری و بلافاصله پس از اتمام دوره آموزشی در وزارت آموزش و پرورش به کارگیری می شوند.

وی خاطرنشان و یاد آوری  کرد: این دسته از مشمولان برای دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح می توانند به نزدیک‌ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور و همچنین  براساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

طبق گزارش های ممتشر شده از سوی معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی تصریح کرد: مشمولانی که امریه سرباز معلم برای آنان صادر نشده است می بایست برای پیگیری درخواست خود به آموزش و پرورش استان محل سکونت مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.