شما اینجا هستید
مدارس » تخفیف شهریه مدارس سال ۹۹ / ۵۰ درصد تخفیف مدارس غیر دولتی

تخفیف شهریه مدارس سال 99 - خبریفا

۵۰ درصد تخفیف مدارس غیر دولتی

تخفیف شهریه مدارس سال ۹۹ به گزارش خبری فا رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی از تصویب ۵۰ درصدی شهریه مدارس غیر دولتی گفت: بعد از تاکید رئییس جمهور بر اهمیت تکمیل آموزش به دانش آموزان کلاس های مدارس غیردولتی که مشمول دریافت شهریه می باشد، نصف قیمت محاسبه می شود تا کمکی بر خانواده ها در این شرایط باشد.

شهریه مدارس غیردولتی در سال ۹۹ با ۵۰ درصد تخفیف خواهد بود. با توجه به اینکه شهریه مدارس غیردولتی در شهرهای مختلف کشور مطابق با قوانین و امکانات آموزشی متفاوت است و هر سال، به طور رسمی مشخص می شود، که البته معمولا مبالغ شهریه گران است و در تابستان ۹۹ میزان تخفیف شهریه به نصف قیمت رسید.

برگزاری کلاس ‌های تابستانی مدارس غیردولتی با هدف آموزش و پرکردن اوقات فراغت ارزشمند دانش آموزان انجام می شود. رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی، بعد از تاکید رییس جمهوری بر تکمیل دوره های آموزشی‌ دانش ‌آموزان و استفاده بهینه از اوقات فراغت آنها در تابستان، میزان شهریه تابستان را اعلام کرد. به این ترتیب که با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آمادگی برگزاری کلاس ‌های تابستانی در مدارس و مراکز غیردولتی با نصف هزینه سال گذشته خواهد بود.

همچنین بخوانید  تصمیم تعطیلی مدارس توسط وزیر بهداشت برای تداوم تعطیلی ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبریفا | پایگاه خبری خبری فا