بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

پاداش پایان خدمت ایثارگران / لزوم تامین منابع توسط دولت برای پرداخت پاداش

پاداش پایان خدمت ایثارگران - خبریفا

لزوم تامین منابع توسط دولت برای پرداخت پاداش پایان خدمت ایثارگران

پاداش پایان خدمت ایثارگران ، هشتمین نشست شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران به ریاست سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد. رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست یادآور شد کمتر از پانزده درصد افراد جامعه ایثارگری با ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در تهران در ارتباط هستند، افزود: بیش از ۸۵ درصد این عزیزان در استان‌ها حضور دارند و ارتباط آن‌ها با ادارات کل استانی و ادارات شهرستانی بنیاد شهید و امور ایثارگران برقرار می‌شود.

به گزارش خبری فا اوحدی خواستار بهره گیری از توانمندی های موجود در استان‌ها برای خدمت‌رسانی به ایثارگران گفت: استانداری‌ها، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شوراهای برنامه‌ریزی استانی و نهادها و مجموعه‌های استانی را می توان بخش‌هایی از این توانمندی ها دانست که باید به‌خوبی مورد استفاده قرار بگیرند.

اوحدی افزود: یافتن راهکار برای چالش ها و مسائل مربوط به جامعه عزیز ایثارگری ابتدا باید در استان‌ها و با کمک امکانات و پتانسیل‌های خود استان انجام شود، اما برای مواردی که نیاز به رسیدگی و حل‌وفصل از طریق ستاد مرکزی وجود دارد باید امکان دسترسی مدیران کل استانی به معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران بدون واسطه، سهل و فوری وجود داشته باشد.

اوحدی خواستار شد تا نشست های هفتگی با کارشناسان استانی برگزار شود تا رابطه میان مدیران استانی و ستتاد مرکزی تقویت شود.

اوحدی با اشاره به برگزاری جلسه مشترک با رییس سازمان برنامه‌وبودجه، گفت: در این جلسه موضوعات مختلفی مطرح شد و از جمله بر این مسئله تأکید کردیم که اجرای کامل قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران نیاز به تأمین اعتبار لازم برای فعالیت‌هاست. همچنین اهمیت تأمین منابع برای پرداخت پاداش پایان خدمت و معوقات ایثارگران مورد تأکید قرار گرفت.

اوحدی گفت: شورای راهبری فرهنگی_اجتماعی که در آن وزیر آموزش و پرورش حضور خواهد داشت وزیر آموزش پرورش و نهادهای فرهنگی و اجتماعی و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران در هفته آینده تشکیل می‌شود. شورای راهبری اقتصادی نیز با حضور جمعی از صاحب‌نظران اقتصادی تشکیل می‌شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.