۱۳۵۰x250-leaderboard
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

پاداش پایان خدمت ایثارگران / لزوم تامین منابع توسط دولت برای پرداخت پاداش

0

پاداش پایان خدمت ایثارگران - خبریفا

لزوم تامین منابع توسط دولت برای پرداخت پاداش پایان خدمت ایثارگران

پاداش پایان خدمت ایثارگران ، هشتمین نشست شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران به ریاست سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد. رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست یادآور شد کمتر از پانزده درصد افراد جامعه ایثارگری با ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در تهران در ارتباط هستند، افزود: بیش از ۸۵ درصد این عزیزان در استان‌ها حضور دارند و ارتباط آن‌ها با ادارات کل استانی و ادارات شهرستانی بنیاد شهید و امور ایثارگران برقرار می‌شود.

به گزارش خبری فا اوحدی خواستار بهره گیری از توانمندی های موجود در استان‌ها برای خدمت‌رسانی به ایثارگران گفت: استانداری‌ها، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شوراهای برنامه‌ریزی استانی و نهادها و مجموعه‌های استانی را می توان بخش‌هایی از این توانمندی ها دانست که باید به‌خوبی مورد استفاده قرار بگیرند.

اوحدی افزود: یافتن راهکار برای چالش ها و مسائل مربوط به جامعه عزیز ایثارگری ابتدا باید در استان‌ها و با کمک امکانات و پتانسیل‌های خود استان انجام شود، اما برای مواردی که نیاز به رسیدگی و حل‌وفصل از طریق ستاد مرکزی وجود دارد باید امکان دسترسی مدیران کل استانی به معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران بدون واسطه، سهل و فوری وجود داشته باشد.

اوحدی خواستار شد تا نشست های هفتگی با کارشناسان استانی برگزار شود تا رابطه میان مدیران استانی و ستتاد مرکزی تقویت شود.

اوحدی با اشاره به برگزاری جلسه مشترک با رییس سازمان برنامه‌وبودجه، گفت: در این جلسه موضوعات مختلفی مطرح شد و از جمله بر این مسئله تأکید کردیم که اجرای کامل قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران نیاز به تأمین اعتبار لازم برای فعالیت‌هاست. همچنین اهمیت تأمین منابع برای پرداخت پاداش پایان خدمت و معوقات ایثارگران مورد تأکید قرار گرفت.

اوحدی گفت: شورای راهبری فرهنگی_اجتماعی که در آن وزیر آموزش و پرورش حضور خواهد داشت وزیر آموزش پرورش و نهادهای فرهنگی و اجتماعی و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران در هفته آینده تشکیل می‌شود. شورای راهبری اقتصادی نیز با حضور جمعی از صاحب‌نظران اقتصادی تشکیل می‌شود.

 

 

سامانه پیامک رایگان اس ام اس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.