بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

انتظار برای بازگشت آقای خاص به ترکیب استقلال / بازگشت علی کریمی

انتظار برای بازگشت آقای خاص

انتظار برای بازگشت آقای خاص علی کریمی خودش را برای بازگشت به ترکیب اصلی آبی پوشان آماده می کند. به گزارش خبریفا به نقل از ورزش سه، ستاره تاثیرگذار استقلال در لیگ نوزدهم بعداز کش و قوس های فراوان راهی قطر شد و در اردوی تیمش برای لیگ قهرمانان شرکت کرد. کریمی به علت غیبت طولانی مدت در تمرینات اما در بازی قبلی با الشرطه عراق فقط یک نیمه در ترکیب تیمش بازی کرد اما حالا در بازی فرداشب شاهد بازگشتش به ترکیب اصلی خواهیم بود.

 

استقلال که به بازی کردن با علی کریمی عادت کرده و هروقت این بازیکن در زمین بوده شرایط برایش فرق داشته در نیمه اول دیدار با الشرطه نیز از غیبت این ستاره ضرر کرد و در چنین شرایطی مقابل الاهلی عربستان امید می رود با بازگشت کریمی خط هافبک این تیم قدرتمند تر شود.

بی تردید بازگشت کریمی که به آقای خاص استقلالی ها معروف است به ترکیب می تواند اتفاق خوبی برای هواداران و کادرفنی باشد. استقلال برای اینکه به دور بعدی لیگ قهرمانان صعود کند نیاز به پیروزی مقابل الاهلی عربستان دارد و در چنین شرایطی حضور کریمی و پاس های کلیدی او می تواند راه گشا باشد.
حضور کریمی در ترکیب استقلال می تواند تغییراتی را نیز ایجاد کند. اگرچه آرش رضاوند محروم است و نمی تواند این تیم را همراهی کند اما بی تردید در خط هافبک شاهد اتفاقات جدیدی خواهیم بود.

عکس: رضا سعیدی‌پور

انتظار برای بازگشت آقای خاص به ترکیب استقلال - خبریفا

انتظار برای بازگشت آقای خاص به ترکیب استقلال - خبریفا

بازدیدها: ۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.