بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

بهترین رستوران گیلانی در تهران / بارکوفود بهترین رستوران گیلانی در غرب تهران

بهترین رستوران گیلانی در تهران

این روزها به دلیل مشکلات فراوان شاید مردم کمتر بتوانند به مسافرت بروند و همه به دنبال بهترین رستوران گیلانی در تهران هستند . با ما در خبریفا همراه باشید میپردازیم به رستوران بارکوفود در غرب تهران بهترین رستوران گیلانی است و با فضایی دلنشین و با دکوراسیون به سبک گیلانی می باشد

بارکوفود با فضایی دلنشین و دلچسب وعده گاه کسانی است که پس از خستگی کار روزانه یا هفتگی می خواهند در محیطی آرام و دلنشین با دوستان و همراهان خود اوقات خوشی را به شادی و همنشینی بگذرانند و یا کسانی که عاشق غذا و پیش غذاهای گیلانی هستند…

بهترین رستوران گیلانی در تهران - بارکوفود

چرا ادعا میکنیم بهترین هستیم؟

وقتی صحبت از بهترین رستوران گیلانی می شود پای رستوران بارکوفود وسط می آید.

بارکوفود با فضایی دلنشین و دلچسب وعده گاه کسانی است که پس از خستگی کار و یا کسانی که عاشق غذا و پیش غذاهای گیلانی هستند.

بارکوفود

غذا ها و پیش غذا های گیلانی به دلیل این که اصالت آنها با مهارت سرآشپز در یک سو است عطر و طعم واقعی غذای گیلانی به دستپخت آشپز بستگی دارد به همین علت آشپز های گیلانی که از کودکی با این غذا ها آشناییت دارند، امری وصف ناپذیر در طعم این غذا ها دارد.

اگر شما به دنبال منویی کامل و جامع با نما و خاطرات شمال هستید رستوران بارکو را می توان به عنوان یکی از بهترین رستوران های گیلانی در پایتخت معرفی کرد که غذا ها و پیش غذا های این رستوران بوی گیلان را به مشام ادم میرساند.

منوی غذا

از منوی غذاها و پیش غذاهای این رستوران میتوان خورشت انار پیچ، کباب ترش، اکبر جوجه، باقالاقاتوق، فسنجان گیلان و میرزا قاسمی را نام برد که برای مشاهده کامل ان می توانید اینجا را کلیک کنید

باقالاقاتوق:

باقالاقاتوق بدون شک یکی از بهترین غذاهای گیلانی است که ان را با طعم واقعی در رستوران گیلانی در تهران با نام بارکو می توانید پیدا کنید.

این غذا از سیر، شوید تازه، پاچ باقالای محلی، تخم مرغ و ادویه مخصوص باکو تشکیل شده است.

در گیلان این غذا را با برنج،ماهی دودی زیتون پرورده و دوغ محلی سرو می کنند که طعمی لذیذ را برای شما فراهم میکند.

میرزا قاسمی

میرزاقاسمی یکی از پر طرفدار ترین غذا های گیلانی است که این غذا را با طعمی واقعی در بارکو  از بهترین رستوران های گیلانی تهران میتوانید نوش جان کنید.

در این غذا از گوشت استفاده نمیشود و مواد اولیه آن بادمجان، گوجه، سیر تازه محلی، تخم مرغ و ادویه مخصوص بارکو تشکیل شده است که بوی سیر در این غذا اصالت گیلان را در این رستوران برای شما فراهم میکند.

بهترین رستوران گیلانی در تهران - بارکوفود

خلاصه

اگر به دنبال یک رستوران عالی به سبک غذای گیلانی در غرب تهران هستید و زمان خود را برای صرف ناهار یا شام در یکی از رستوران های گیلانی سپری کنید رستوران بارکوفود به عنوان بهترین پیشنهاد برای شماست که از انتخاب خود پشیمان نمیشوید.

بازدیدها: ۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.