بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

شرایط بخشودگی اضافه خدمت سربازی ۹۹ + فیلم / رئیس سازمان نظام وظیفه تشریح کرد

شرایط بخشودگی اضافه خدمت سربازی 99 - خبریفا

شرایط بخشودگی اضافه خدمت سربازی ۹۹

شاید برخی از مشمولان به دنبال شرایط بخشودگی اضافه خدمت سربازی ۹۹ باشند و این سوال برایشان پیش آید. در گزارش ویدیو تهیه شده رئیس سازمان نظام وظیفه جزئیات دقیق ضوابط و مقررات بخشش را توضیح داده اند.

انواع غیبت سربازی

غیبت سربازی دارای دو نوع می باشد. غیبت اولیه سربازی و غیبت در حین انجام خدمت سربازی. در صورتی که فرد مشمول دارای غیبت اولیه سربازی باشد، در زمان اعزام به خدمت سربازی، به وی بر حسب مدت غیبتش اضافه خدمت سربازی تعلق می گیرد. اگر فرد مشمول در حین انجام خدمت سربازی مرتکب غیبت شود نیز به صلاحدید فرمانده یگان مربوطه، به وی اضافه خدمت و یا جریمه هایی مانند بازداشت در پادگان به فرد سرباز تعلق می گیرد.

رئیس سازمان نظام وظیفه در مورد ضوابط بخشش اضافه خدمت غیبت سربازی، عنوان کرد: در صورتی که در سوابق خدمتی کارکنان وظیفه، حسن خلق، جدیت در وظایف محوله، ابراز شجاعت و فداکاری و … از سوی فرماندهان تایید شود، تمام یا بخشی از اضافه خدمت سنواتی آنان برابر ضوابط مورد بخشش قرار می‌گیرد.

به گزارش خبریفا رئیس سازمان نظام وظیفه جزئیات ضوابط و مقررات بخشش اضافه خدمت سربازان را حین خدمت تشریح کرد.ویدیو این گزارش را در زیر مشاهده نمایید

منبع: صدا و سیما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.