بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین ۱۵۰۰ واحد مسکونی و ۱۱۰۰ شغل برای ایثارگران قزوینی

امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین 1500 واحد مسکونی و 1100 شغل برای ایثارگران قزوینی - خبریفا

امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین ۱۵۰۰ واحد مسکونی و ۱۱۰۰ شغل برای ایثارگران قزوینی

به گزارش خبریفا به نقل از ایثار واحد قزوین، در رابطه با امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین ۱۵۰۰ واحد مسکونی و ۱۱۰۰ شغل برای ایثارگران قزوینی مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر خود به استان قزوین با حضور در مراسم امضای تفاهم‌نامه‌های تأمین زمین برای ۱۵۰۰ واحد مسکونی و ۱۱۰۰ شغل برای ایثارگران این استان که در استانداری قزوین برگزار شد
ضمن تسلیت درگذشت حجت‌الاسلام سیدضیاء‌الدین هاشمی امام جمعه آوج و همچنین درگذشت پدر استاندار قزوین با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به مردم در دین اسلام گفت: توجه به مشکلات مردم همواره مورد توجه پیامبر گرامی اسلام(ص) و ائمه معصومین(ع) بوده است؛ ایشان در روزهای پایانی عمر بابرکت خویش شایسته‌ترین انسان نزد خداوند را کسی دانستند که در خدمت مردم باشد.

وی ادامه داد: امروز توفیق خدمت به عزیزترین قشر جامعه نصیب ما شده است، قشری که امام خمینی(ره) خدمت به آنان را مانند خدمت به پیامبر اسلام(ص) توصیف کرده‌اند و خداوند در حدیث قدسی فرموده‌اند وقتی انسانی به شهادت می‌رسد خداوند جانشین آن شهید در خانواده او خواهد شد.

اوحدی با اشاره به پرداخت معوقات ایثارگران گفت: پرداخت این مطالبات به حق جامعه معظم ایثارگری آرامشی نسبی را ایجاد کرد و توانستیم به مسایلی چون مسکن و اشتغال خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بپردازیم.

هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: موضوع خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از مهم‌ترین دغدغه‌های همه ما محسوب می‌شود زیرا اگر امروز دارای امنیت و آسایش هستیم و در برابر ظلم و ستم ایستاده‌ایم به برکت همین عزیزان است، دولت محترم نیز با وجود تمام تنگناها نهایت تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به این عزیزان انجام داده است.

وی افزود: مجموعه استانداری قزوین با تمام توان در کنار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد و هر موضوعی که از نظر قانونی ممکن باشد برای خدمات‌رسانی به ایثارگران به کار خواهیم گرفت، ان‌شاءالله با امضای این تفاهم‌نامه بتوانیم تمام نیاز مسکن ایثارگران استان قزوین را تأمین کنیم.

فاطمه محمد بیگی، روح الله عباسپور و لطف‌الله سیاهکلی مرادی نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه به ذکر نکات و مسائلی در خصوص مشکلات و مسایل خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان قزوین پرداختند.

در پایان این مراسم تفاهم‌نامه‌های تأمین زمین برای ۱۵۰۰ واحد مسکونی و ۱۱۰۰ شغل برای ایثارگران استان قزوین و ساماندهی گلزارهای مطهر شهدای این استان به امضای رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار قزوین رسید. 

بازدیدها: ۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.