بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

دانلود برنامه شاد درسی نسخه اندروید، آیفون و وب / اپلیکیشن آموزش دروس آموزش و پرورش

 دانلود برنامه شاد درسی - خبریفا دانلود برنامه شاد درسی

دانلود برنامه شاد درسی اپلیکیشن شاد یک پیام رسان آموزشی از طرف آموزش و پرورش می باشد که جهت برگزاری کلاس های دانش آموزان به صورت آنلاین و مجازی می باشد که دانش آموزان می توانند تمامی تکالیف خود را در این اپلیکیشن انجام دهند

حالا ممکن است که برخی از دانش آموزان و اولیا محترم به دنبال دانلود برنامه شاد برای کامپیوتر یا دانلود برنامه شاد برای لپ تاپ و یا دانلود برنامه شاد برای ایفون یا دانلود برنامه شاد ۲ باشند که ما در خبریفا برای شما تمامی نسخه ها را برای دانلود قرار داده ایم.

با انتشار ویروس کرونا در جهان و انتشار آن در ایران به دلیل خطرناک بودن این ویروس برای دانش آموزان و جهت مقابله با آن تصمیم به تعطیلی مدارس و الکترونیکی و مجازی شدن آموزش گرفته شد. آموزش و پرورش با این اقدام بستری فراهم کرده جهت آموزش مجازی که دانش آموزان در منزل خود تکالیف و آزمون های خود را آنلاین انجام دهند و معلم نیز از مدرسه یا منزل آموزش دهد.

این عمل باعث شد تا از عقب افتادن دروس نیز جلوگیری شود و کلاس ها نیز به صورت منظم از طریق برنامه شاد برگزار می شود و دانش آموزان نیز باید مانند مدرسه در ساعت مشخص شده به صورت آنلاین در کلاس حضور داشته باشند به دلیل اینکه حضور در این برنامه دقیقا به جای حضور در مدرسه می باشد و معلم نیز حضور و غیاب انجام میدهد.

البته این برنامه در اوایل و نسخه اولیه مشکلاتی داشت که در نسخه جدید برطرف شده و با دانلود برنامه شاد ۲ از امکانات پیشرفته تری نیز برخوردار می شوید.

امکان دیگری که اپلیکیشن شاد دارد ارتباط دو طرفه می باشد که دانش آموزان و معلم می توانند همزمان با هم صحبت کنند و بقیه دانش آموزان نیز هم آنها را مشاهده کنند و صحبت کنند

دانلود برنامه شاد درسی

اپلیکیشن شاد هم نسخه اندروید و هم نسخه وب دارد که دانش آموزان بتوانند به دلخواه اگر با کامپیوتر و لپ تاپ کار میکنند و اگر با موبایل کار میکنند در هر دو بتوانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.

دانلود برنامه شاد برای ایفون

برخی از افراد به دنبال اپلیکیشن شاد نسخه IOS هستند که متاسفانه هنوز نسخه ای برای آیفون از طرف آموزش و پرورش ارائه نشده است به محض ارائه نسخه آیفون در همین صفحه لینک دانلود قرار داده می شود.

 

دانلود برنامه شاد برای کامپیوتر و لپ تاپ

دانلود برای کامپیوتر و لپ تاپ - خبریفادانلود برنامه شاد اندروید مستقیم

دانلود برنامه شاد اندروید مستقیم - خبریفا

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش از بازار

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش از بازار - خبریفا

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش از مایکت

اپلیکیشن شاد

راهنمای نرم افزار شاد برای دانش آموزان

شاید برخی از دانش آموزان یا اولیاء محترم موفق به نصب نشوند و یا نتوانند با نرم افزار کار کنند و حتی شاید معلمان نیز احتیاج به راهنمای اپلیکیشن شاد برای معلمان باشند که می توانید از طریق لینک زیر راهنما اپلیکیشن شاد رو دریافت و مطالعه نمایید.

راهنمای نرم افزار برای دانش آموزان - خبریفا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.