بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

۱۰۰ مدرسه در کشور به‌ نام شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شد

۱۰۰ مدرسه در کشور به‌ نام شهید حاج قاسم سلیمانی - خبریفا

۱۰۰ مدرسه در کشور به‌ نام شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شد

به گزارش خبری فا به نقل از مهر در رابطه با ۱۰۰ مدرسه در کشور ، مهراله رخشانی‌مهر گفت: پس از شهادت سردار رشید اسلام به دست کفار و بدخواهان ایران اسلامی، مقرر شد حداقل ۶۳ فضای آموزشی و مجتمع آموزشی فاخر به عدد سال‌های پرافتخار زندگی حاج قاسم سلیمانی در سراسر کشور به نام سردار شهید مزین شود؛ که با استقبال خوب مسئولین و خیّرین مدرسه ساز این عدد از ۶۳ مدرسه فراتر رفته و به ۱۰۰ مدرسه رسیده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد:

به حول و قوه الهی و برکت وجود همیشه زنده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بهره‌برداری همزمان از ۷۴ مجتمع و فضای آموزشی و پرورشی با ۸۹۳ کلاس درس را روز شانزدهم دی‌ماه مقارن با ایام سالگرد شهادت سردار در جوار حرم حضرت ثامن الحجج (ع)، با حضور وزیر محترم آموزش و پرورش‌آغاز می‌کنیم.

رخشانی‌ مهر تاکید کرد: این اقدام در راستای ادای دین کوچکی به حرکت عظیم و تفکر انقلابی ایشان و نیز به منظور ترویج فرهنگ مقاومت و شهادت است که به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره این بزرگ‌مرد عرصه دفاع از حریم اهل بیت (ع)، در سراسر کشور مدارسی به نام «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» مزیّن شوند.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اظهار داشت: سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تلاش کرده است به این طریق در راستای توجه به مفاهیم و آموزه های تربیتی و پاسداشت خون شهید عزیز و اشاعه و تبیین “مکتب حاج قاسم” به عنوان الگوی شایسته دانش‌آموزان، سیاست‌مداران، ظلم ستیزان و دیگر علاقه‌مندان به پیشرفت ایران گامی ارزشمند بردارد.

معاون وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: هر تلاشی که در حوزه تعلیم و تربیت و ایجاد زیرساخت آموزشی به انجام می‌رسانیم، هر مدرسه‌ای که ساخته می‌شود و دانش‌آموزان در آن تحصیل می‌کنند، به اسلام، به نظام و به خون پاک شهیدان و خون مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ادای دین کرده‌ایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.