بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

معرفی ارز دیجیتال سیپکوین (CiPCoin) (CIP) / رمز ارز و نظام پرداخت جهانی جدید

معرفی ارز دیجیتال سیبکوین (CiBCoin) (CIB) - خبریفا

معرفی ارز دیجیتال سیپکوین (CiPCoin) (CIP)

معرفی ارز دیجیتال سیپکوین ، سیپکوین CiPCoin (CIP) یک رمز ارز و نظام پرداخت جهانی است با کارکردی مشابه پول های دیجیتال است، بسیاری از کشور های جهان پول های دیجیتال را به رسمیت شناخته اند. در بسیاری از کشورها علاوه بر معاملات آنلاین و خرید و فروش ها، دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال در مکان های مختلفی نصب شده است.

ارز دیجیتال سیپکوین چیست؟

از نظر تاریخی بیت‌کوین نخستین پول دیجیتال غیر متمرکز است، پول های دیجیتال غیر متمرکز بدون بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می‌کنند. این شبکه همتابه‌همتا است و تراکنش‌ها مستقیماً و بدون واسطه بین کاربران انجام می‌شود.

گره‌ها با استفاده از فناوری رمزنگاری (Cryptography)، این تراکنش‌ها را بازبینی می‌کنند و در یک دفتر کل توزیع‌شده همگانی که به آن زنجیره بلوکی گفته می‌شود ضبط می‌کنند. سیپکوین CiPCoin (CIP) هم مانند بیت‌کوین توسط شخص یا گروهی از اشخاص ناشناس تحت نام CiPCoin (CIP) اختراع شده است و در سال ۲۰۱۹ به عنوان یک پول دیجیتال عرضه شد.

در سال گذشته ارزش CiPCoin (CIP) سیپکوین در بازارهای جهانی از دو دهم دلار آمریکا به یک دلار افزایش یافته‌است. یعنی در طول یک سال ۵ برابر رشد داشته است. این رشد را در هیچ بازاری نمی توانید پیدا کنید. شمار شرکت‌های خدماتی و تاجرانی که سیپکوین CiPCoin (CIP) می‌پذیرند نیز در حال افزایش است.

مالک ارز دیجیتال سیپکوین کیست؟

هیچ‌کس مالک شبکه سیپکوین CiPCoin (CIP) نیست. مانند ایمیل و سایر ارزهای دیجیتال ، این کاربران سیپکوین CiPCoin (CIP) هستند که سیپکوین CiPCoin (CIP) را کنترل می‌کنند. کاربردهای سیپکوین CiPCoin (CIP) روز به روز در حال افزایش است. و این افزایش کاربرد و کاهش تولید سیپکوین CiPCoin (CIP) و تشنه شدن بازار باعث می شود که این ارز با رشد باور نکردنی مواجه باشد. یادآوری میکنم که حداکثر رشد بیت‌کوین در طول سال گذشته ۲۰۰ درصد بوده است در صورتی که CiPCoin (CIP) در سال گذشته بیش از ۵۰۰ درصد رشد داشته است

سیپکوین CiPCoin (CIP) در سال ۲۰۱۹ شروع به کار کرده است در واقع ۱۰ سال پس از تولید اولین ارز دیجیتال پا به عرصه پول دیجیتال گذاشته است. و این باعث شده که از تجربه سایر ارزهای دیجیتال جهت بهبود عملکرد و توسعه کاربرد و بازار خود بهره بگیرد.

طبق نظر کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال, ارزهای نوپا و قدرتمند مانند سیپکوین CiPCoin (CIP) قابلیت های رشد زیادی دارند و سرمایه گذاران زیادی تشنه خرید سیپکوین هستند. قیمت پایین فعلی سیپکوین CiPCoin (CIP) مزیت رقابتی است.

هنوز یادمان نرفته که با یک دلار میتوانستیم ۳ عدد بیت‌کوین خریداری نماییم ولی الان برای خرید یک عدد بیت‌کوین باید بیش از ۳۰۰۰۰ دلار پول بپردازیم. این سرنوشتی است که ارز سیپکوین هم دچار آن خواهد شد به نظر کارشناسان خبره، سیپکوین و این نوع از ارزهای دیجیتال قابلیت سرمایه گذاری شگفت انگیزی دارند

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

شهروند خبرنگار خبریفا

بازدیدها: ۵۳

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.