بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

اختصاص قطعه زمینی برای احداث ۲۲۴ واحد مسکونی به ایثارگران زنجانی

اختصاص قطعه زمینی برای احداث 224 واحد مسکونی به ایثارگران زنجانی - خبریفا

اختصاص قطعه زمینی برای احداث ۲۲۴ واحد مسکونی به ایثارگران زنجانی

اختصاص قطعه زمینی برای احداث ۲۲۴ واحد مسکونی به ایثارگران زنجانی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از اختصاص یک قطعه زمین برای احداث ۲۲۴ واحد مسکونی برای ایثارگران زنجانی خبر داد، و گفت: ساخت این پروژه در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد.

به گزارش خبری فا به نقل از ایثار واحد زنجان، سید جمال الدین موسوی ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره)، شهدای انقلاب و ایثارگران، از مهندس اوحدی رییس بنیاد شهید در خصوص اینکه انعقاد تفاهم‌نامه با وزارتخانه‌های ذیربط و استانداران سراسر کشور را در اولویت پیگیری قرار دادند، تشکر کرد.

وی با اشاره به اینکه در استان زنجان نیز طبق این تفاهم‌نامه استانداری تامین هزار و ۲۰۰ مسکن و هزار و ۲۵۰ ظرفیت شغلی را تقبل کرده‌اند، تصریح کرد: در این خصوص جلسات مشترکی با حضور معاونین استاندار و دستگاه‌های ذیربط تشکیل و از طریق راه های مختلف بررسی شده است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از اختصاص یک قطعه زمین برای احداث ۲۲۴ واحد مسکونی برای ایثارگران زنجانی خبر داد، و افزود: ساخت این پروژه در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد.

وی یادآور شد: این واحدها قرار است در اختیار فرزندان معزز شهدا که تاکنون از وام مسکن یا زمین بهره‌مند نشده، و توان تامین آورده پس از کسر وام هزار و ۲۰۰ میلیون ریالی را داشته باشند، واگذار می‌شود.

اختصاص برای سایر متقاضیان

موسوی با بیان اینکه برای سایر متقاضیان نیز به دنبال اختصاص زمین هستیم، اضافه کرد: بر اساس مصوبه شورای مسکن استان، اجازه داده شده در هر محلی که ممکن باشد از مسکن ملی نیز برخوردار خواهیم شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اشتغال جامعه ایثارگری نیز اشاره داشت و گفت: در خصوص اشتغال جامعه ایثارگری استان نیز چندین جلسه هماهنگی به ریاست امور اقتصادی استاندار و دستگاه‌های ذیربط تشکیل و در حال پیگیری است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه، برابر این تفاهم‌نامه مقرر شده ۵۰۰ نفر به صورت خوداشتغالی و با پرداخت تسهیلات مشغول به کار شوند، افزود: ۴۰۰ نفر نیز با شرکت در آزمون ها و استخدام در دستگاه‌های دولتی و ۳۰۰ نفر هم در کارگاه‌های تابع قانون کار جذب و مشغول به کار می‌شوند.

وی همچنین از جذب فرزندان معزز شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد، با توجه به قانون برنامه توسعه ششم خبر داد و گفت: این موضوع توسط دولت در حال انجام است.

بازدیدها: ۱۵

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.