بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

شهدا با ایثارگری‌های خود به ملت ایران درس وحدت و یکپارچگی دادند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در دیدار با خانواده‌های شاهد شهرستان بردسیر عنوان کرد: شهدا با جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های خود به ملت ايران به‌ویژه جوانان اين مرزوبوم درس وحدت و يكپارچگی دادند.

شهدا با ایثارگری‌های خود به ملت ایران درس وحدت و یکپارچگی دادند - خبریفا

شهدا با ایثارگری‌های خود به ملت ایران درس وحدت و یکپارچگی دادند

به گزارش خبریفا به نقل از ایثار شهدا با ایثارگری‌های خود به ملت ایران درس وحدت و یکپارچگی دادند، احمد گروئی ساردو عصر روز سه‌شنبه ۱۶ شهریورماه همراه با معاون بهداشت و درمان بنیاد استان و رئیس بنیاد شهرستان بردسیر از مادر شهید «محسن ذوالعلی»، مادر شهید «قاسم پور»، مادر شهید «عادلی»، پدر شهید «ذوالعلی»، مادر شهید «نگارستانی» و مادر شهید «قربانعلی‌پور» در شهرستان بردسیر دیدار کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در این دیدارها بیان کرد: اگر نظام مقدس جمهوری اسلامی علیرغم همه جنگ‌افروزی‌های دشمن مقاوم و مقتدر ایستاده، به برکت خون شهدا است.

گروئی ساردو خاطرنشان کرد: روح بلند امام راحل، روح تابناک شهدا، جامعه ایثارگران، رهبری مقام معظم رهبری که بزرگ ایثارگر کشور است، سبب پایداری انقلاب و تداوم حرکت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی‌شده است و اگر غیر این بود که انقلاب اسلامی ایران هم باوجود دشمنان فراوانی که دارد، مشابه دیگر انقلاب‌ها دوام نداشت.

وی اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را مرهون رشادت‌های فراموش‌نشدنی جوانان غیور و با اخلاص دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس خواند و افزود: شهدا با جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های خود به ملت ایران به‌ویژه جوانان این مرزوبوم درس وحدت و یکپارچگی دادند.

سعید ایرانمنش، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان نیز در این دیدارها بیان کرد: همان‌طور که خون سیدالشهدا سبب سلامت نسل‌های مختلف شده، به‌طور حتم خون شهدای گران‌قدر نیز عزت و سربلندی را به همراه داشته و اگر به‌درستی به نسل جوان و نوجوان انقلاب معرفی شود سبب سلامت روح و جان نسل‌های آینده کشور و جهان خواهد شد.

ایرانمنش گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران شجره پاکی است که خون بهترین بندگان خداوند در کشور ایران برای حفظ و نگهداری این شجره پاک ریخته شده است، لذا تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران درواقع تکریم کشور و ملت ایران است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.