بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

بهترین دفترهای نقاشی کودکانه فانتزی و کفشدوزکی / خرید دفتر نقاشی سیمی

بهترین دفترهای نقاشی کودکانه فانتزی و کفشدوزکی دفتر نقاشی یکی از پرکاربردترین دفترها برای بچه‌ها محسوب می‌شود. می‌توان گفت که دفتر نقاشی سیمی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دفتر نقاشی کودکان است ز...

بهترین دفترهای نقاشی کودکانه فانتزی و کفشدوزکی

بهترین دفترهای نقاشی کودکانه فانتزی دفتر نقاشی یکی از پرکاربردترین دفترها برای بچه‌ها محسوب می‌شود. می‌توان گفت که دفتر نقاشی سیمی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دفتر نقاشی کودکان است زیرا با نوع خاص صحافی و استحکام بالا دوام زیادی دارد. این نوع دفترها به‌راحتی باز شده و صاف می‌مانند و بچه‌ها به‌راحتی می‌توانند از آنها استفاده کنند.

بهترین دفترهای نقاشی کودکانه فانتزی - خبریفا

دفتر نقاشی کفشدوزکی

دفترهای نقاشی انواع مختلفی دارند و نوع دفتر نقاشی سیمی از تنوع طراحی جلد زیادی برخوردار است.

این دفترها اغلب دارای جلد طلقی یا مقوایی هستند و تصاویر انیمیشن‌های محبوب کودکان مانند دختر کفشدوزکی، السا و آنا، بن تن و… بر روی آنها نقش بسته است.

دفتر نقاشی کودکانه با جلد کفشدوزکی از محبوبیت زیادی در میان بچه‌ها برخوردار است و فروش بالایی نیز دارد.

این دفتر نقاشی با صحافی سیمی و جلد طلقی بسیار بادوام بوده و کودک به‌خاطر طراحی آن به‌راحتی می‌تواند از آن استفاده کند.

خرید بهترین دفترهای نقاشی کودکانه فانتزی

کودکان علاقه زیادی به کشیدن نقاشی دارند به همین خاطر خرید یک دفتر محکم و استاندارد برای آنها بسیار مهم است.

دفتر نقاشی سیمی می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای کودکتان باشد زیرا از دوام بالایی برخوردار است و به‌راحتی کهنه و خراب نمی‌شود.

در خرید دفتر برای بچه‌ها باید به تعداد صفحات و وزن دفتر نیز توجه شود زیرا یک دفتر بزرگ با صفحات زیاد، حتماً دارای وزن بالایی است و این ممکن است کودکتان را برای جابه‌جا کردن دفتر به دردسر بیندازد.

معمولاً دفترهای فانتزی سیمی با برگه‌های ۸۰ گرمی گزینه مناسبی برای کودکان هستند.

قیمت دفتر نقاشی

در بازار انواع متنوعی از دفترهای نقاشی موجود است که شما می‌توانید بر حسب نیاز فرزندتان و علاقه‌اش با رنگ و مدل خاصی یکی از آنها را تهیه کرده و در اختیارش قرار دهید.

دفترهای متنوع برای کاربردهای مختلف مانند: دفتر مخصوص نقاشی آبرنگ، دفتر نقاشی مخصوص طراحی، دفتر نقاشی با صفحات کارتریج و … هرکدام از این دفترها برای کار خاصی طراحی شده و قیمت‌های بالاتری نسبت به دفترهای ساده دارند.

برای خرید هرکدام از این دفترهای نقاشی لازم است سن فردی که قرار است از آن استفاده کند نیز مدنظر گرفته شود زیرا دفترهای هنری حرفه‌ای گزینه مناسبی برای یک کودک نیستند.

جلد دفتر نقاشی

یکی از مهم‌ترین نکات در خرید دفتر نقاشی توجه به نوع جلد این‌گونه دفترها است. در خرید دفتر نقاشی برای کودکان بسیاری از نکات را باید مدنظر بگیرید و جلد دفتر نقاشی نقش زیادی در دوام دفتر نقاشی دارد.

به‌خاطر استفاده‌های زیاد بچه‌ها از دفترهای نقاشی آنها خیلی زود کهنه و پاره می‌شوند. یک جلد دفتر نقاشی محکم و با دوان می‌تواند از این مشکل جلوگیری کند.

دفترهای نقاشی سیمی با جلد طلقی بسیار مناسب و بادوام هستند و شما می‌توانید با خیال راحت آن را در اختیار فرزندتان قرار دهید زیرا همیشه سالم و زیبا باقی خواهند ماند.

همچنین این دفترها با تنوع بالای طرح و رنگ، انتخاب را برای کودکان بسیار آسان می‌کنند. قیمت این دفترها بسیار مناسب بوده و به‌راحتی می‌توانید آنها را تهیه کنید.

جلد دفتر نقاشی بهترین دفترهای نقاشی کودکانه فانتزی و کفشدوزکی - خبریفا

مزایای نقاشی برای کودکان

اهمیت طراحی و نقاشی در رشد کودک را نباید نادیده گرفت. نقاشی مهارت‌های بسیاری را در کودکان نوپا و پیش‌دبستانی پرورش می‌دهد.

فرزند شما ضمن شرکت در این فعالیت لذت‌بخش، بسیاری از توانایی‌های شکوفایی خود را تقویت می‌کند زیرا نقاشی دارای مزایای اجتماعی، عاطفی، جسمی و فکری بسیاری است.

برخی از مزایایی که هنگام نقاشی کردن با رنگ‌ها به دست می‌آید، احتمالاً آشکار است، مانند تمرین کنترل دست و ابراز خلاقیت.

نقاشی و ورزش

درحالی‌که کودکان ابزارهای مختلف را برای نقاشی امتحان می‌کنند، به‌نوعی ورزش می‌کنند و ماهیچه‌های کوچک دست، مچ و انگشتان خود را تقویت می‌کنند.

این امر برای یادگیری نگه‌داشتن مداد و خودکار هنگام نوشتن در مدرسه و همچنین ورق زدن صفحات کتاب هنگام مطالعه بسیار مهم است.

مهارت‌های حرکتی درشت بدن شامل عضلات بزرگ‌تر است که هنگام نقاشی کودکان نیز به کار گرفته می‌شوند.

برخی از انواع نقاشی‌ها، مانند مواردی که از سطح وسیعی برای رنگ‌آمیزی استفاده می‌کنند مانند: دیوار، سنگ‌فرش، یک ورق کاغذ بزرگ و… ابزارهای بزرگ نقاشی تمرینات خوبی برای عضلات بزرگ هستند.

هماهنگی چشم و دست

هنگام کشیدن نقاشی هماهنگی چشم و دست در کودکان تنظیم می‌شود. یادگیری کنترل قلم و سایر ابزارهای نقاشی یک راه عالی برای ایجاد هماهنگی چشم و دست است.

ادراک بصری

ادراک بصری زمانی است که مغز آنچه را که چشم افراد می‌بیند درک می‌کند. نقاشی ممکن است به طرق مختلف برای تقویت ادراک بصری کودکان مورداستفاده قرار گیرد، به‌عنوان‌مثال:

کپی‌کردن تصویری در نقاشی خودشان

تکمیل تصاویر نیمه‌کاره

نقاشی با انگشت یا اشکال دیگر

نقاشی در محدوده مشخص شده روی سطوح کاغذ

این مهارت‌ها برای کارهای آینده در ریاضیات، فناوری، علوم، مهندسی و هنرهای تجسمی مهم هستند.

همچنین این مهارت قبل از شروع نقاشی، زمانی که هنرمندان جوان معمولاً طرح را در ذهن خود تصور می‌کنند، و حتی هنگام چرخاندن تصویر به این‌طرف و آن طرف، تمرین می‌شود.

تقویت خلاقیت

کودکان معمولاً دوست دارند همه چیز را به شکل دلخواهشان نقاشی کنند و نتیجه کار برایشان اهمیتی ندارد. این کار به تقویت خلاقیت کودک بسیار کمک می‌کند.

تقویت خلاقیت بهترین دفترهای نقاشی کودکانه فانتزی و کفشدوزکی - خبریفا

کلام آخر

زمانی که برای خرید دفتر نقاشی برای کودکان به یک فروشگاه مراجعه می‌کنید با دنیایی از تصاویر و اشکال مختلف روبرو خواهید شد.

شاید این امر باعث سردرگمی شما شود اما لازم است در انتخاب یک دفتر خوب جوانبی مانند نوع صفحات، جلد دفتر و نوع صحافی آن را در نظر بگیرید.

دفتر نقاشی سیمی یک گزینه مناسب برای کودکانی است که به‌تازگی نقاشی کردن را شروع کرده اند.

این دفترها با رنگ‌های متنوع و تصاویر مختلف می‌توانند توجه کودکتان را جلب کنند. دفترهای نقاشی سیمی با جلدهای زیبا و انیمیشنی و فانتزی بسیار زیبا و دوست‌داشتنی هستند و شما می‌توانید به‌راحتی گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید.

همچنین این‌گونه دفترها به‌خاطر طراحی‌های زیبا در جلدشان می‌توانند خلاقیت بچه‌ها را افزایش داده و به آنها در ایده‌پردازی برای نقاشی کمک کنند.

دفتر نقاشی با جلد دختر کفشدوزکی یکی از پرفروش‌ترین دفترهای نقاشی است که به‌خاطر محبوبیت این انیمیشن در میان کودکان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

برای خرید دفتر نقاشی فانتزی و دفتر نقاشی سیمی و سایر لوازم‌تحریر مانند دفتر کلاسوری و انواع دیگر دفتر و نوشت‌افزار می‌توانید به فروشگاه‌های آنلاین لوازم‌التحریر سری بزنید و دفتر مورد نظرتان را انتخاب و درب منزل تحویل بگیرید.

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.