بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

راه اندازی شعبه ویژه تعزیرات استاندارد در استان گیلان / مدیر کل تعزیرات حکومتی استان

راه اندازی شعبه ویژه تعزیرات استاندارد در استان گیلان - خبریفا

راه اندازی شعبه ویژه تعزیرات استاندارد در استان گیلان

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خبرداد راه اندازی شعبه ویژه تعزیرات استاندارد در استان گیلان

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان در بازدید از اداره کل استاندارد گیلان که به مناسبت هفته و روز جهانی استاندارد انجام گرفت، اظهار کرد: شعبه ویژه تعزیرات، جهت رسیدگی به پرونده های تخلفات ارجاعی از سوی استاندارد گیلان راه اندازی می شود.

مرتضی امینی در این دیدار با تاکید بر همراهی بیش از پیش دو دستگاه در حمایت از حقوق مصرف کنندگان و برخورد با متخلفان، تصریح کرد:

طی روز های آینده شعبه ویژه تعزیرات در مرکز استان تاسیس خواهد شد تا در اسرع وقت به پرونده های تخلفات واحدهای تولیدی و صنفی در حوزه استاندارد رسیدگی گردد.

امینی همچنین از راه اندازی گشت های مشترک از واحدهای تولیدی،خدماتی و صنفی خبر دادو گفت:

استاندارد یک حق و مطالبه عمومی است و در تمام شئونات زندگی اثر گذار است.

مدیر کل استاندارد گیلان نیز دراین دیدار وظایف و ماموریتهای اداره کل استاندارد را تشریح و بر لزوم همکاری و همراهی دو مرجع نظارتی تاکید نمود.

جعفریان در خصوص بازرسی های مداوم و کنترل و نظارت دقیق بر تولیدات و محصولات موجود در بازار و واحدهای تولیدی نیز توضیحاتی ارائه کرد.

گفتنی است در این دیدار در استان گیلان مقرر گردید برنامه های همکاری مشترک دو سازمان در اسرع وقت تنظیم و اجرایی شود وهمچنین مقرر شد تعزیرات حکومتی استان به ویژه در بحث تخلفات واحدهای صنفی و شرکتهای پخش ، حمایت های لازم را از کارشناسان و بازرسان استاندارد و شرکتهای بازرسی مورد تایید به عمل آورد.

گزارش: امید رقابتی

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.