بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

برگزاری ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی

ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی با دبیری سیدمرتضی حسینی در بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

برگزاری ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی

برگزاری ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی

برگزاری ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی به گزارش خبریفا به نقل از ایرنا، ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی با موضوع «ایثار- امید به آینده»، «ایثار- کودک و نوجوان»، «ایثار- ارزش‌های اخلاقی و انسانی»، «ایثار- عفاف، حجاب و نماز»، «ایثار- حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت»، «ایثار- زنان عاشورایی»، «ایثار- افزایش امنیت ملی»، «ایثار- سبک زندگی ایثارگرانه»، «ایثار- کمک‌های مؤمنانه» و «ایثار اجتماعی» برگزار می‌شود.

در بخش بین‌الملل نیز آثاری از حوزه مقاومت یمن، سوریه، عراق، لبنان، هندوستان، پاکستان و افغانستان متقاضی حضور در کنگره شده‌اند.

پیش از این ۱۰ آذر به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این کنگره اعلام شده بود که به دلیل استقبال علاقه‌مندان به شرکت در کنگره این مهلت تا ۱۵ دی تمدید شد.

ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی با دبیری سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود.

اختتامیه این کنگره روز ۵ بهمن به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در شهر شیراز برگزار خواهد شد.

دبیر علمی این کنگره با اشاره به بخش ویژه محتوایی و زبانی کنگره گفت: برای بخش زبانی زبان‌های انگلیسی و عربی فراخوان داده و بخش ترجمه هم قرار داده شده و نشست‌هایی با شاعران دیگر کشورهای قلمرو زبان فارسی برگزار شده است.

بازدیدها: ۵

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.