بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

نشست نخبگان شاهد و ایثارگر با مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد

نشست مشترک جمعی از نخبگان شاهد و ایثارگر و مدیرعامل و مدیران سازمان اقتصادی کوثر روز چهارشنبه ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰ در مجتمع فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد.

نشست نخبگان شاهد و ایثارگر با مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد

نشست نخبگان شاهد و ایثارگر با مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد

نشست نخبگان شاهد و ایثارگر با مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد به گزارش خبریفا به نقل از ایثار، ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در این نشست با بیان اینکه تحقق اهداف این سازمان در خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری از مسیر علم و فناوری می‌گذرد، گفت: نوآوری و ورود به حوزه دانش، زمینه‌ساز افزایش بهره‌وری است و از طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه نخبگان عزیز شاهد و ایثارگر استقبال می‌کنیم.

فخاری بر ضرورت تغییر گفتمان ایثار و شهادت در حوزه‌های مختلف تأکید کرد و بیان داشت: تکلیف ما در سازمان اقتصادی کوثر برای برافراشته ساختن پرچم ایثار و شهادت، فعالیت اقتصادی موفق در چارچوب گفتمان اقتصادی انقلاب اسلامی بر مبنای اقتصاد مقاومتی است.ایث

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر خطاب به نخبگان شاهد و ایثارگر گفت: مجموعه «رویش» با سازوکار دانش‌بنیان به‌عنوان مغز متفکر سازمان اقتصادی کوثر، خانه شما است و در این مرکز نیز از ایده‌ها و طرح‌های شما استقبال می‌کنیم. اگر در حوزه‌های معدن، کشاورزی و گلخانه‌ای، طرح و شیوه‌های تازه‌ای دارید، برای ایجاد بسترهای همکاری مشترک آمادگی داریم. دارو، درمان و تجهیزات پزشکی نیز یکی از حوزه‌های موردنیاز جانبازان است که از نوآوری شما عزیزان استفاده می‌کنیم.

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در پایان این نشست اظهار کرد: به‌عنوان یک مجموعه ایثارگری در چارچوب قانون بر اساس اصول شفاف‌سازی، شایسته‌سالاری و استفاده از متخصصین در همه ارکان اجرایی و مدیریتی، هوشمندسازی پلتفرم‌ها حرکتی جهادی برای رفع ناکارآمدی‌های در عرصه‌های اجرایی و خدمت‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری برنامه‌ریزی و اقدام می‌کنیم.

در این مراسم عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، مهدی نوروزی مسئول کارگروه سلامت، عبدالامیر بستانی کارگروه کشاورزی، پیمان صادقی رئیس کارگروه آموزش، امیری عضو کارگروه کشاورزی، علی شهابی کارگروه کسب‌وکار و زهرا فرهادی کارگروه سلامت مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر حضور داشتند و به ارائه نقطه ‌نظرت و پیشنهادات خود پرداختند.

بازدیدها: ۱۴

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.