بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

اعلام زمان ثبت درخواست میهمانی و انتقالی دانشجویان شاهد و ایثارگر

ثبت درخواست متقاضیان شاهد و ایثارگر در سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر تحت پوشش آن وزارتخانه آغاز و تا ۳۰ آذر ادامه دارد.

اعلام زمان ثبت درخواست میهمانی و انتقالی دانشجویان شاهد و ایثارگر در سامانه وزارت علوم

اعلام زمان ثبت درخواست میهمانی و انتقالی دانشجویان شاهد و ایثارگر در سامانه وزارت علوم

اعلام زمان ثبت درخواست میهمانی و انتقالی دانشجویان شاهد و ایثارگر در سامانه وزارت علوم  به گزارش خبریفا به نقل از خبرگزاری دانشجو، ثبت درخواست متقاضیان شاهد و ایثارگر در سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر تحت پوشش آن وزارتخانه آغاز و تا ۳۰ آذر ادامه دارد.

 بر اساس این گزارش، در اطلاعیه ثبت نام آمده، سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز چهارشنبه ۱۰ الی ۳۰ آذر ماه سال جاری فعال و آماده ثبت تقاضای دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی سال ۱۴۰۰ و ماقبل (ورودی قدیم) است.

متقاضیان می‌توانند در زمان مذکور از طریق سایت اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم به نشانی portal.saorg.ir مراجعه و ضمن ثبت درخواست خود دقت نمایند تمامی مراحل ثبت‌نام اولیه، تکمیل فرم مشخصات و همچنین منوی مربوط به خدمات انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر را تکمیل کنند.

مطابق با اساسنامه طرح شاهد و آیین‌نامه ویژه انتقال، هرساله درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط و متقاضی انتقال به دانشگاه محل سکونت خود در کمیسیون‌های نقل‌وانتقال وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی مطرح و برابر اولویت‌ها و ظرفیت پذیرش دانشگاه با تقاضای ایشان موافقت می‌شود.

جهت ورود به سامانه وزارت علوم از طریق دکمه زیر اقدام نمایید.

بازدیدها: ۲۴

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.