بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت
کد تخفیف ۳۰ درصدی ۹۰۰ در ۵۰

شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بستری برای هماهنگی

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بستری برای هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی است تا فعالیت‌های منسجم و نظام‌مندی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت صورت گیرد.

شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بستری برای هماهنگی

شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بستری برای هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی است

به گزارش خبریفا به نقل از ایثار، دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز سه‌شنبه ۳۰ آذر در پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی و نظارت فرهنگ ایثار و شهادت که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، تأکید کرد: به نظر می‌رسد شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت علی‌رغم وظایف سنگینی که بر عهده دارد هنوز جایگاه اصلی خود را به دست نیاورده که یکی از دلایل این مسئله وجود شوراها و ساختارهای موازی است.

وی افزود: این شورا به منظور فراهم کردن بستری برای بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های فرهنگی شکل گرفته است تا فعالیت‌های منسجم و نظام‌مندی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه صورت گیرد.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید از وجود خود ایثارگران استفاده کرد افزود: مرجعیت‌بخشی به ایثارگران با حضور و پررنگ شدن نقش‌ آنان در جامعه محقق می‌شود و این مسئله نیاز به انجام کارهای مطالعاتی و تحقیقاتی دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: مصوبات شورای عالی ترویج و توسعه ایثار و شهادت باید با پیوست مالی همراه باشد تا این مصوبات به خوبی محقق و اجرایی شوند.

حجت الاسلام محمد حسن کاویانی‌راد مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه ایثار و شهادت نیز در این نشست به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این دبیرخانه پرداخت.

عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد استان خوزستان نیز به صورت ویدئوکنفرانس در این جلسه به بیان نکاتی در حوزه اجرایی شورای عالی ترویج و توسعه ایثار و شهادت پرداخت.

بازدیدها: ۴

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.