بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

پرداخت معوقات مشمولان ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از امشب

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت باقیمانده معوقات جامعه ایثارگری مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران خبر داد.

پرداخت معوقات مشمولان ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از امشب آغاز می‌شود

پرداخت معوقات مشمولان ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از امشب آغاز می‌شود

پرداخت معوقات مشمولان ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از امشب آغاز می‌شود به گزارش خبریفا به نقل از ایثار، محمود پاکدل با اعلام این خبر افزود: بر اساس قول رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس سازمان برنامه و بودجه با موافقت رئیس جمهور آخرین مرحله از پرداخت مطالبات مشمولان ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی که تا پایان شهریور ماه سال جاری احکام آنها توسط ستاد کل نیروهای مسلح صادر و به بنیاد شهید و امور ایثارگران ارسال شده است پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه ۴۵ هزار و ۵۰۰ نفر مشمول این پرداخت هستند، تصریح کرد: ۶۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت این معوقات درنظر گرفته شده است که ۳ هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان در سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ در سه مرحله پرداخت شده است و باقیمانده این معوقات نیز پرداخت می‌شود و با پرداخت این معوقات تمام افرادی که احکام همطرازی آنان توسط ستاد کل نیرو‌های مسلح تا ۶ ماه اول سال تحویل بنیاد شهید و امور ایثارگران شده است، تسویه می‌شود.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: معوقات تعداد اندکی از خانواده ایثارگران متوفی با واگذاری و ثبت حساب بانکی در روز‌های آینده پرداخت خواهد شد.

پاکدل در پایان خاطرنشان کرد: با موافقت دولت و همکاری‌های سازمان برنامه و بودجه و پیگیری بنیاد شهید و امور ایثارگران این مبلغ تأمین و به حساب ایثارگران واریز می‌شود.

گفتنی است، بر اساس ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، حقوق و مزایای پرسنل وظیفه و نیروهای داوطلب غیرشاغل در دستگاه‌های موضوع ماده (۲) این قانون که به صورت بسیج مردمی از سوی مراجع ذی صلاح نظیر نیروی مقاومت بسیج، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش، کمیته امداد امام خمینی (ره)، جهادسازندگی، سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه‌های علمیه و جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به جبهه اعزام و به دلیل حضور در جبهه و یا بر اثر ترور شهید، مفقودالاثر، جانباز از کارافتاده کلی و آزاده از کارافتاده کلی گردیده‌اند طبق مقررات، همطراز کادر نیروهای مسلح تعیین و توسط بنیاد پرداخت خواهد شد.

بازدیدها: ۵۴۶

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.