بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

پیام تبریک به مناسبت سالروز تأسیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض‌الحسنه شاهد طی پیامی فرارسیدن 11 اسفند ماه، سالروز تأسیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد را تبریک گفت.

پیام تبریک به مناسبت سالروز تأسیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد

پیام تبریک به مناسبت سالروز تأسیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد

به گزارش خبریفا به نقل از ایثار، متن پیام اسلام کریمی به شرح زیر است:

مَنْ ذَالَّذی یُقرِضُ الله قَرْضاً حَسَناً فَیُضاعِفَهُ لَهُ اَضْعافاً کَثیرَهً

کیست که خدا را وام (قرض‌الحسنه) دهد و خدا بر او به چندین برابر بیفزاید. (سوره بقره آیه ۲۴۵)

پیام تبریک به مناسبت سالروز تأسیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد ۱۱ اسفند ماه سال ۱۳۷۵ روز تأسیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد است، روزی که یک نهاد خدمتگزار در بطن نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران بنا نهاده شد تا ضمن حفظ کرامت و عزت نفس جامعه هدف، خدمات اثربخشی به جامعه ایثارگری ارائه نماید.

صندوق قرض‌الحسنه شاهد افتخار دارد با حمایت‌های دلسوزانه و بی دریغ مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تلاش و کوشش خالصانه و خاضعانه کارکنان خود در سراسر کشور در راستای ترویج فرهنگ الهی قرض‌الحسنه، با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر عضو، مطلوب‌ترین تسهیلات مالی را در کوتاه‌ترین زمان برای توانمندسازی و ارتقاء سطح کیفی زندگی این عزیزان اعطا نماید.

فرهنگ الهی قرض‌الحسنه در اقتصاد اسلامی دارای جایگاه ویژه‌ای است، از این رو صندوق قرض‌الحسنه شاهد ارائه تسهیلات به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران معزز با کمترین کارمزد برای خود و بیشترین انتفاع برای اعضاء را سرلوحه اهدافش قرار داده است.

کارکنان صندوق قرض‌الحسنه شاهد در راستای اصول اعتقادی خود و ارج نهادن به انسان‌ها و تکریم جامعه ایثارگری ضمن ارزش‌آفرینی برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، رفتارهای شغلی را در چهارچوب قانون و منشور اخلاقی سرلوحه قرار داده و در هر شرایطی متعهد به اجرای آن هستند.

در پایان ضمن عرض تبریک سالروز تأسیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد به خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو، از تمام همکاران شاغل اعم از کارکنان دفتر مرکزی، مناطق، بانکداران اجرایی و همچنین مدیران و کارکنان ستادی و استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران که با تلاش‌ها و پشتیبانی خود راه خدمت به جامعه عزیز شاهد و ایثارگر را هموار کردند تقدیر و تشکر می‌نمایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.