بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز جمهوری اسلامی

بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی به نمایندگی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران تأکید خود را برای ادامه تلاش مستمر در راستای اهداف و آرمان‌های این انقلاب عظیم و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام داشته و بار دیگر با آرمان‌های والای بنیان‌گذار و معمار کبیر جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) تجدید بیعت کرد.

بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز جمهوری اسلامی

بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز جمهوری اسلامی

بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز جمهوری اسلامی به گزارش خبری فا به نقل از ایثار متن این بیانیه به شرح زیر است:

۱۲ فروردین ماه روزی است که ملت غیور ایران در یک همه پرسی تاریخی، برای تحقق ارزش‌ها و آرمان‌های والای اسلامی و انقلابی پس از تحمل مصائب بسیار به استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی رأی مثبت دادند. این روز، روز به ثمر نشستن خون شهدا و ایثار و رشادت ایثارگرانی است که در کنار رهبری فرزانه و فداکاری ملتی قهرمان زمینه‌ساز استقلال و آزادی ایران اسلامی در مبارزات ضد استبدادی و ضد استکباری شدند. در این روز ملت ایران با رأی بیش از ۹۸ درصدی خود ساختار سیاسی ایران را دگرگون کرد و مردم سالاری دینی بر اساس موازین و آموزه‌های دینی به منصه ظهور و عمل رسید و برای همیشه دست جنایتکاران ستمگر و چپاولگران طماع، از ایران اسلامی قطع شد.

اکنون که بیش از چهار دهه از آغاز این حرکت مبارک می‌گذرد، جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدای گرانقدر این راه پر فراز و نشیب و ازخودگذشتگی ایثارگران سرافراز و با تدابیر رهبر معظم انقلاب و ملتی انقلابی، دستاوردهای شگرفی در همه زمینه‌ها به دست آورده و امروز الگوی بسیاری از ملت‌های آزادیخواه جهان شده است.

بی‌تردید تداوم این مسیر نورانی و پرفیض نیازمند هوشیاری همه ملت و علی‌الخصوص طلایه‌داران جهاد و شهادت در روایت و تبیین صحیح از مسیر پرفراز و نشیب سال‌های گام اول انقلاب و سه سال گذشته از گام دوم، در کنار نگاه تیزبین برای ترسیم آینده روشن و درخشان ملت شهیدپرور ایران و امت بزرگ اسلامی با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است و البته حراست از این دستاورد ارزشمند به خصوص در روزهایی که هجوم دشمن در عرصه اقتصادی شدت یافته است رسالتی تاریخی و فریضه‌ای همگانی است.

بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی به نمایندگی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران تأکید خود را برای ادامه تلاش مستمر در راستای اهداف و آرمان‌های این انقلاب عظیم و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام داشته و بار دیگر با آرمان‌های والای بنیان‌گذار و معمار کبیر جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) تجدید بیعت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.