بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

غرق شدن ۳ کودک بوشهری در سواحل بوشهر / دو کودک ۹ ساله و یک ۷ ساله

غرق شدن ۳ کودک بوشهری در سواحل بوشهر

غرق شدن ۳ کودک بوشهری در سواحل بوشهر

غرق شدن ۳ کودک بوشهری در سواحل بوشهر به گزارش ایرنا فرمانده انتظامی کنگان ایتان بوشهر اعلام کرد: جست وجو برای یافتن سومین کودکی که روز سه‌شنبه هفته جاری به علت مواج و متلاطم شدن خلیج فارس در خروجی اسکله بندر سیراف این شهرستان غرق شدند همچنان ادامه دارد.

معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر روز پنجشنبه افزود: بعد از ظهر سه شنبه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نیاز به خدمات پلیسی در درمانگاه شهر سیراف، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

سرهنگ رهام رضایی اظهار کرد: با حضور ماموران پلیس در محل درمانگاه مشخص شد سه کودک در خروجی اسکله بندر سیراف در حال شنا و بازی کردن بودند که به دلیل شرایط بد جوی غرق شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: ۲ نفر از کودکان که ۹ ساله بودند توسط افراد بومی با حال وخیم از آب خارج و به درمانگاه شهر سیراف انتقال یافتند، اما عملیات احیا موثر واقع نشده و جان خود را از دست دادند.

وی عنوان کرد: به دلیل شرایط نامساعد جوی هنوز اثری از کودک سوم که ۷ ساله داشته پیدا نشده و تلاش و جست و جوی قایق‌های صیادی و نیروهای امدادی برای پیدا کردن این کودک همچنان ادامه دارد.

سرهنگ رضایی تاکید کرد: شنا در منطقه ممنوع و شرایط نامساعد جوی و به آب زدن بدون آگاهی از عمق آن و نداشتن مهارت کافی در فن شنا از مهم‌ترین دلایل غرق شدگی است که می‌طلبد شهروندان به توصیه‌ها و هشدارها توجه کافی کنند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ برای خانواده‌ها نباشیم.

از هموطنان عزیز خواهشمندیم به علائم و راهنما توجه فرمایند

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.