بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

اقدامات قاضی‌زاده هاشمی موجب ارتقای جایگاه بنیاد و رضایت ایثارگران

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اقدامات ارزشمند دکتر قاضی‌زاده هاشمی در بخش‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران موجب کارآمدی بیشتر و مؤثرتر و ارتقای جایگاه بنیاد در نظام حاکمیت کشور شده و به رضایت جامعه معزز ایثارگری منجر می‌شود و می‌تواند فرصت‌های از دست رفته گذشته را جبران کند.

اقدامات قاضی‌زاده هاشمی موجب ارتقای جایگاه بنیاد و رضایت ایثارگران می‌شود

اقدامات قاضی‌زاده هاشمی موجب ارتقای جایگاه بنیاد و رضایت ایثارگران می‌شود

اقدامات قاضی‌زاده هاشمی موجب ارتقای جایگاه بنیاد و رضایت ایثارگران می‌شود به گزارش خبریفا به نقل از ایثار، محمدرضا پور ابراهیمی طی نامه‌ای به آیت الله رئیسی رئیس‌جمهور کشورمان تصریح کرد: ضروری می‌دانم ضمن تأکید بر تداوم اصلاحات اخیر که به طور خاص نیازمند حمایت‌های حضرتعالی می‌باشد از تلاش عالمانه، چشمگیر و خستگی‌ناپذیر برادر گرامی جناب آقای دکتر قاضی‌زاده هاشمی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران، افزود: سیاست‌های اخیر و رویکرد جدید حاکم بر بخش اقتصادی بنیاد که برخلاف چند دهه گذشته ضمن ارج نهادن به زحمات گذشتگان نه تنها نقش مؤثری را در تأمین منابع مالی بنیاد ایفا ننموده بود، بلکه با اصرار بر استمرار اداره شرکت‌های زیان ده، عدم حضور در فعالیت‌های اقتصادی غیر مرتبط، حواشی جدی را به همراه داشت. بدون شک می‌تواند فرصت‌های از دست رفته گذشته را جبران نماید.

وی در این نامه آورده است: خروج از بنگاه‌داری به ویژه در شرکت‌های زیان ده و حضور در بازار سهام، مولدسازی دارایی‌ها و اموال و اصلاح پرتفوی سازمان‌های اقتصادی با رویکرد تأمین نیازهای جامعه هدف، تأکید بر افزایش نرخ بازدهی فعالیت‌های اقتصادی حداقل به میزان ۱۰ درصد بیشتر از سود بانکی و اوراق مشارکت، مبارزه نظام‌مند و سیستمی با فساد، تبعیض، شفاف‌سازی و اصلاح نظام مالی حاکم بر شرکت‌ها و از همه مهمتر مقید نمودن مجموعه بنیاد شهید و سازمان‌های وابسته در پرهیز از روزمرگی و حرکت پویا و مؤثر در چارچوب برنامه عملیاتی منبعث از اسناد بالادستی، اقدامات ارزشمندی است که می‌تواند کارآمدی بیشتر و مؤثرتر و ارتقاء جایگاه بنیاد را در نظام حاکمیت کشور ایجاد نموده و منجر به رضایت جامعه معزز ایثارگری گردد.

بازدیدها: ۱۸۷

1 نظر
  1. غلامرضامهر..... می گوید

    بنام خدا که هم شاهداست و هم قاضی. هرکسی در امر خدمت رسانی به انسانها مخصوصا عزیزان و سروران بی ادعا که جان شیرین را فدای وطن و ملت کردند و باز ماندگان جنگ اعم از جانباز و ایثارگر و خانواده ای محترم داغ جوان دیده ی شهدا کوشا و فعال هستند خداوند را به عظمت و بزرگواریش قسم میدهیم که نگهدار آنان و خانواده هایشان باشد .حقیری مثل من چه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.