بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

تصویب شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد با حضور وزیر آموزش و پرورش

شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد در ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران به تصویب رسید.

تصویب شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد

تصویب شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد

تصویب شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد به گزارش خبریفا به نقل از ایثار، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در این نشست گفت: آموزش و پرورش در حمایت از همه گروه‌های ایثارگری در ارائه خدمات آموزشی پیش‌قدم است و اعطای امتیازات فرهنگی به فرزندان و وابستگان ایثارگران به جهت ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت در قوانین به تصویب رسیده و موظف هستیم که مدارس شاهد را با بوی عطر ایثار و شهادت حفظ کنیم.

نوری به نقش مدارس شاهد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و گفت: باید مدارس شاهد را تقویت و این مدارس را به الگوی خوب و کامل برای سایر مدارس کشور تبدیل کنیم.

سید محمدصادق هاشمی، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه این نشست با بیان اینکه مدارس شاهد یکی از پایگاه‌های مهم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند، گفت: مسئولان آموزش و پرورش در راستای برنامه‌های تحولی نسبت به تقویت مدارس شاهد که سابقه درخشان علمی و فرهنگی داشته و مورد اقبال جامعه هستند اقدام کنند که این اقدام می‌تواند در زمینه تقویت کادر آموزشی، اجرایی و ملزومات آموزشی صورت گیرد.

محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه نشست ضمن استقبال از اعطای امتیازات فرهنگی به جامعه ایثارگری در مدارس شاهد بر توسعه فعالیت‌های پرورشی و اعتقادی با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد.

در پایان نشست ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر، شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد مورد تصویب قرار گرفت.

در این جلسه مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه، محمدرضا رزاقی مدیرکل شاهد و ایثارگر، زهرا مظفر مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور ایثارگران و رضوان حکیم زاده معاون آموزش عمومی وزارت آموزش و پرورش نیز حضور داشتند و دیدگاه‌های خود را بیان کردند.

بازدیدها: ۱۹۶

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.