بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

این پارچه من و خانواده ام را میلیاردر کرد

این پارچه من و خانواده ام را میلیاردر کرد

این پارچه من و خانواده ام را میلیاردر کرد من با پارچه توانستم کسب و کار ایده آلی را برای خودم و خانواده ام ایجاد کنم و به ثزوت زیادی رسیدم. همانکونه که می دانید پارچه انواع مختلفی دارد و بازار آن بسیار زیاد است، در این مقاله قصد دارم چند نوع از انواع پارچه که من را به ثروت رساند را به شما معرفی کنم.

پارچه ابریشم

برای تولید پارچه ابریشم اینئمراخل صورت می گیرد ممکن است که ابریشم از یک یا دو فیلامنت تشکیل شده باشد. برای تهیه آن پروانه را در داخل پیله می‌کنند و بدین ترتیب پروانه برای خارج شدن پیله را پاره نکرده و نخ یکسره خواهد بود. گاهی از روش فریز کردن برای کشتن پروانه‌ها استفاده می کنند که در این صورت پروانه به جای خفه شدن به خواب می‌رود. با فریز کردن سیرین ابریشم نیز با حرارت اضافی به ابریشم غیر طبیعی و تقلبی تغییر نخواهد کرد و ابریشمی مرغوب‌تر را با ضایعات کم می‌توان از روی پیله باز کرد. گاهی به نادرست به ابریشم خام ، ابریشم وحشی می‌گویند.

این پارچه من و خانواده ام را میلیاردر کرد

پارچه رومبلی

یکی از مهم ترین بخش‌هایی که در خرید مبل و تعمیرات مبل توجه همه را به خود جلب می‌کند، پارچه به‌کار رفته و مصرفی در مبل است. پارچه‌ رومبلی ترک هم نوع دیگری از پارچه‌های مورد استفاده در ساخت مبلمان است که از دیرباز طرفداران خودش را داشته است . اگر قصد خرید مبلمان سلطنتی را دارید به یاد داشته باشید که یکی از بهترین نوع پارچه در ساخت این نوع مبل، پارچه‌های یزد ایران است. حتی به‌نظر خود فروشندگان مبلمان این نوع پارچه برای مبل‌های سلطنتی حرف ندارند و جالب اینکه در بعضی از مواقع شاهد این هستیم  که کشور ترکیه این نوع پارچه را می‌خرد و در نهایت آن را به اسم ترک بفروش میرساند.

پارچه رومبلی

پارچه تریکو

برخی از فعالیت های وابسته به پارچه تریکو، نسبت به سایر حوزه های پوشاک (مانند فاستونی و چرم) دارای پیچیدگی کمتری هستند و راه اندازی آسان تری دارند که این موضوع سبب شده تا در اولویت قرار گیرند؛ به عنوان مثال می توان به کسب و کار تی شرت های چاپی و جوراب بافی اشاره کرد. دو صنف کشباف و جوراب و صنف تولید کنندگان و فروشندگان لباس، رابطه مستقیمی با تریکو دارند. مجوزهای حوزه مربوط به تریکو، از طریق این تشکیلات در هر شهری صادر می شود. وع پارچه تریکو، با یک و یا ترکیبی از دو یا چند جنس نخ متفاوت بافته می شودکه هر جنس نخ دارای خصوصیات و قیمت خاصی است. دانستن نوع نخ مصرفی و خصوصیات مربوط به آن، شما را در یافتن بهترین گزینه برای کالای نهایی یاری می کند.

پارچه تریکو

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.