بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

آیا برای پولدار و ثروتمند شدن آمادگی دارید؟

آیا برای پولدار و ثروتمند شدن آمادگی دارید؟

آیا برای پولدار و ثروتمند شدن آمادگی دارید؟ همه ی افراد برای پولدار شدن همیشه آماده هستند ولی آیا آمادگی لازم برای ثروتمند شدن هم رادارند، دوستانی که آماده پولدار شدن هستند به حرف های من گوش بدهند من راهی نشان می دهم که شما می توانید به راحتی پولدار شوید من خودم به شخصه با جوراب پولدار شدم.

جوراب مردانه

جوراب‌ مردانه به تازگی به عنصری مهم در مد بدل شده اند. طراحی‌های خاص، مدلهای کاربردی تر و جنس‌های جدید و تازه، دنیای جدیدی از استایل را به روی آقایان گشوده است. این روزها می‌بینیم که مردان نسبت به گذشته توجه بیشتری به ظاهرشان می‌کنند و بیشتر قواعد و قوانین مد را رعایت می‌کنند. خب جوراب مردانه کمتر بو می‌دهند و کمتر سوراخ‌های جوراب ظاهر آقایان را زینت می‌بخشد، و این بسیار امیدوار کننده است. جوراب مچی مردانه برای پوشش‌های غیر رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این یک قاعده است که زمانی که آقایان شلوارک می‌پوشند، جورابشان نباید پیدا باشد. در این مطلب به معرفی و بررسی انواع جوراب مردانه خواهیم پرداخت و سبک و سیاق شیک پوشی را برای آقایان مرور خواهیم کرد.

آیا برای پولدار و ثروتمند شدن آمادگی دارید؟

جوراب کالج

یعنی زمانهایی که تیپتان کژوآل است و نمی‌خواهید جورابتان دیده شود، بهتر است به جای نپوشیدن جوراب کالج ، پوشیدن این جورابهای بدون دید را امتحان کنید. نزدیکان آلبرت انیشتین می‌گویند که او هیچ وقت جوراب نمی‌پوشیده است، اما باید بدانید که پوشیدن این جورابها مانند فتیله عرق پا رو به سمت بیرون از کفش هدایت می‌کند و به تهویه‌‌ی هوای داخل کفش هایتان کمک می‌کند. پوست پاهایتان کمتر آسیب می‌بیند وهم چنین به داخل کفشتان نمی‌چسبد. از پوشیدن جوراب‌های سوراخ، نازک شده، رنگ و رو رفته و تابه تا به شدت جلوگیری کنند. چرا که ممکن است در موقعیت‌های خاص قرار بگیرند و مجبور به درآوردن کفش هایشان شوند.

جوراب کالج

جوراب واریس

این نوع جوراب واریس مردانه در ایران بسیار متداول است و حدود ۹۹ درصد از آقایان از این جورابها استفاده می‌کنند. به این جوراب‌ها جورابهای رسمی نیز می‌گویند و تنها جورابی است که پوشیدن آن به همراه کت و شلوار برای ظاهر کاری و رسمی پیشنهاد می‌شود. اندازه‌‌ی این جوراب تا وسط ساق پا است به همین دلیل به آن mid calf  می گویند. و نام crew socks نیز به دلیل این است که جوراب در این سایز در قرن ۱۸ میلادی جز یونیفرم خدمتکاران بوده است. این نوع جوراب‌های مردانه در رنگ‌ها و نقش‌ها و بافت‌های مختلفی در بازار موجودند و پوشیدن هرکدام قواعد خاص خودش را دارد. دقت کنید که جورابهای سفید تنها برای تیپ‌های اسپرت و کژوآل پوشیده می‌شوند.

جوراب واریس

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.