بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

سرنوشت خود را با این لوله ها تغییر دهید

سرنوشت خود را با این لوله ها تغییر دهید

سرنوشت خود را با این لوله ها تغییر دهید لوله ها از ابزاری می باشند که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل اگر میخواهید حوزه کاری خود را تغییر دهید بهترین زمان است که در این حوزه مشغول به کار شوید در این وبسایت چند نمونه از لوله های پر کاربرد که از فروش بالایی برخوردار می باشند برای شما عزیزان معرفی شده است.

لوله پلی پروپیلن

لوله پلی پروپیلن سه لایه دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آن ها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند. لوله پلی پروپیلن در مجاورت کود های شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آن ها برقرار می باشد.

لوله پلی پروپیلن دارای تنوع زیادی بوده و در حال حاضر در برخی از کارخانجات تولیدی آبیاری کشاورزی کشورمان تولید می گردد که می توانند انواع نوار های آب را با کیفیت لازمی تولید نمایند لوله پلی پروپیلن دارای ویژگی های زیادی می باشد.یعنی برای آبیاری زیر سطحی باید بر اساس میزان مساحت زمین لوله ها را در ابعاد مناسب با توجه به نوع محصول و کشت گیاهی در نظر گرفت و آن ها را آبیاری نمود و نوار تیپ کشاورزی دارای انواع مختلفی می باشند.

سرنوشت خود را با این لوله ها تغییر دهید

لوله گالوانیزه

به طور معمول طول این لوله ها ۶سانتی متر بوده و دارای اتصالات کمربند، قفل و برشن می باشد که ضریب هیزم ویلیام آن بر حسب اینج بیان می شود.اتصال این لوله ها به هم توسط پیچ میکرومتر می باشد و با مواد مناسبی آب بندی می شود که دو نوع از این لوله یعنی لوله گالوانیزه آهنی و لوله گالوانیزه فولادی وجود دارد که البته با ایجاد عملیات گالوانیزسون بر روی این لوله ها سبب افزایش قیمت آنها نیز می گردد.

در واقع رنگ لوله های گالوانیزه اصفهان آهنی، خاکستری و تیره می باشد که در دو شکل سبک و متوسط تقسیم بندی می شوند.به این نوع لوله گالوانیزه، لوله درز دار نیز می گویند که این درزها توسط دستگاهی به هم دیگر متصل شده و سپس جوش داده می شوند و در آخر این لوله را در فلز روی مذاب فرو می برند.

لوله گالوانیزه

لوله مانیسمان

برای صنایع حساس از لوله ای استفاده می شود که آهنی است و با توجه به کاربردی که دارد تولید می گردد به همین خاطر به آن لوله مانیسمان می گویند به اصطلاح عده ای به این لوله مانسمان و لوله پلی اتیلن ۷۵ نیز گفته می شود چون کاربرد بسیار فراوانی دارد و از ویژگیهای مطرحی نسبت به دیگر نوع لوله ها برخوردار است خواهان زیادی دارد. در میان انواع لوله های مختلف لوله های فولادی، لوله های ضد زنگ، لوله مانیسمان نیز وجود دارد که به آن لوله بدون درز نیز گفته می شود

مهمترین مسئله ای که در میان خریداران لوله از اهمیت زیادی برخوردار است قیمت لوله مانیسمان و لوله پلی اتیلن حافظ است که عوامل زیادی در قیمت آن نیز تاثیر گذار می باشد یکی از مهمترین عوامل در قیمت لوله مانیسمان، ابعاد این لوله می باشد که در اندازه های مختلف وجود دارد و خریدار با توجه به کاربردی که این لوله دارد آن را تهیه و خریداری می‌ کند.

لوله مانیسمان

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

بازدیدها: ۱۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.