بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

تجهیزات پزشکی ثروت ارزشمندی را به من هدیه داد

تجهیزات پزشکی ثروت ارزشمندی را به من هدیه داد

تجهیزات پزشکی ثروت ارزشمندی را به من هدیه داد باید بگویم یکی از افتخارات من در زندگی ‌ام این است که توانسته ام در زمینه تجهیزات پزشکی و فعالیت کنم و در این حوزه علاوه ‌بر این ‌که سرمایه ‌ام چند برابر شد توانستم زندگی بخش بیماران زیادی باشم و و لذت بالایی را در زندگی‌ خود تجربه کردم تجهیزات پزشکی دارای انواع و اقسام مختلفی است من در این مقاله قصد دارم سه مورد از پر فروش ترین انواع این محصول را برای شما معرفی کنم.

افتالموسکوپ غیر مستقیم

قیمت افتالموسکوپ غیر مستقیم بسته به عوامل مختلف مانند کیفیت، مارک و نوع بسته متغیر می باشد، انجام معاینه توسط این دستگاه افتالموسکوپ بر اساس مدل های مستقیم و غیر مستقیم متفاوت می باشد. بررسی در دو نوع slit-lamp و غیر مستقیم با چکاندن قطره ای مخصوص امکان پذیر خواهد بود که در نوع مستقیم نیازی به استفاده از قطره نخواهد بود. از جمله عوارض احتمالی این قطره می توان به مواردی نظیر : تاری دید موقتی، سرگیجه، حالت تهوع، خشکی دهان و… اشاره کرد. البته در مواردی نیز امکان بروز آلرژی در فرد وجود دارد که پزشک معالج میبایست قبل از اعمال قطره برای بیمار، نسبت به این مسئله آگاهی لازم را کسب کند.

تجهیزات پزشکی ثروت ارزشمندی را به من هدیه داد

افتالموسکوپ مستقیم

قیمت افتالموسکوپ مستقیم بسیار متنوع می باشد چرا که تنوع بی نظیر این دستگاه در زمینه ساختار و آپشن های آن، سبب ایجاد قیمت های گوناگون در این راستا شده است. از جمله ویژگی های بارز این ابزار که در کاهش و افزایش قیمت افتالموسکوپ دخیل هستند می توان به: میزان بزرگنمایی، مقاومت در برابر ضربه، نوع افتالموسکوپ ( از لحاظ کاربرد، نصب و طراحی)، وزن و سایز دستگاه، برند و شرکت تولید کننده، گارانتی و خدمات پس از فروش، ثابت یا شارژی بودن و… اشاره کرد.

افتالموسکوپ مستقیم

افتالموسکوپ دیجیتال

قیمت افتالموسکوپ دیجیتال با توجه به اینکه این نوع دستگاه جدید بر اساس تکنولوژی روز تهیه و تولید می شود، کمی بلاتر از سایر انواع افتالموسکوپ می باشد. این دستگاه از تجهیزات نو ظهوری هستند که همزمان با پیشرفت‌ های دنیای الکترونیک، به مرور در حال توسعه و ورود به بازار تجهیزات پزشکی هستند.

در ارتباط با دقت اندازه گیری دستگاه افتالموسکوپ می توان گفت افتالموسکوپ نیز همانند بسیاری از تجهیزات پزشکی ساخته دست بشر، دارای درصدی خطا می باشد که البته این میزان بسیار ناچیز تخمین زده شده است. به طور کلی برای این محصول دقت اندازه گیری بیش از نود درصد در نظر گرفته شده است که همین امر، گامی بزرگ در عرصه طبابت محسوب شده که سبب تشخیص آسان و قطعی از سوی پزشک می شود. نحوه نگهداری دستگاه افتالموسکوپ به این شرح است؛ حتی الامکان از مجاورت دستگاه با حرارت، رطوبت و گرد و غبار خودداری کنید. در صورت عدم استفاده طولانی مدت از افتالموسکوپ، باتری آن را خارج نموده و آن را با کاور مخصوص بپوشانید. به هنگام مشاهده اختلال در کارکرد دستگاه، دفترچه راهنما را مطالعه نمایید، اگر نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داشت، به نمایندگی های معتبر مراجعه فرمایید.

افتالموسکوپ دیجیتال

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

بازدیدها: ۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.