بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

ثروتی از عسل به دست آوردم که همه را حیرت زده کرد

ثروتی از عسل به دست آوردم که همه را حیرت زده کرد

ثروتی از عسل به دست آوردم که همه را حیرت زده کرد خیلی ها بخاطر این ثروتی که به دست آوردم درمورد من کنجکاو شدند و می خواهند بدانند که چطور توانستم به این ثروت برسم درمواقع عسل دلیل این همه ثروت من است. در زمانی که مشغول فعالیت روی عسل طبیعی بودم ایده ای برای بهتر شدن روند کارم به ذهنم رسید که بسیار کارآمد بود و همان باعث شد که من زندگی ام دگروگون شود و به شهرت و ثروت برسم.

عسل سبلان شهد

عسل طبیعی سبلان یکی از بهترین عسلهای طبیعی کل ایران است به همین دلیل پخش عسل سبلان به صورت عمده در داخل شهر اردبیل و سایر شهرها صورت می گیرد قیمت عسل سبلان شهد مناسب می باشد.

طبیعت بکر و دشتهای پرگل سبلان زمینه ساز تولید عسل درجه یک مطلوب و با کیفیت است به همین دلیل عسل سبلان طبیعی جزو عسلهای درجه یک و اصل می باشد.

مناطق کوهستانی دارای رطوبت کمتری نسبت به مناطق شمالی کشور هستند همین امر باعث شده عسلهای تولید شده کوهستان دارای غلظت بیشتری باشند.

عسلهای سبلان به صورت طبیعی و ارگانیک تولید می شود که عسلهای طبیعی ساکارز زیر ۵ درصد و عسلهای ارگانیک دارای ساکارز زیر ۳ درصد هستند.

ثروتی از عسل به دست آوردم که همه را حیرت زده کرد

عسل طبیعی سقز

تولید عسل طبیعی کوهی بسیار محدود است، چون مقدار کمی از عسل طبیعی کوهی تولید می شود قیمت عسل طبیعی سقز بسیار گران است.

چون خاصیت دارویی خیلی بالایی دارد از نظر اینکه این عسل طبیعی کوهی برای صادرات حائز اهمیت می باشد، عسل کوهی به دلیل اینکه در ارتفاعات و جاهای کوهستانی تولید میشود و منبع غنی از ویتامینها می باشد.

خواص دارویی و درمانی زیادی دارد و پزشکان طب سنتی و طب روز توصیه می کنند که برای حفظ سلامتی و درمان بسیاری از این بیماری ها حتما از عسل کوهی استفاده کنید.

از دیگر مشخصات عسل طبیعی کوهی آن است که بسیار مواد مغذی و مفید در آن یافت می شود و باعث افزایش حافظه انسان می شود، از دیگر مشخصات عسل طبیعی کوهی آن است که برای بعضی از بیماریهای پوستی توصیه می شود زیرا این عسل ضد باکتری خوبی است.

عسل طبیعی سقز

عسل طبیعی کوهستان وحشی

قیمت عسل طبیعی کوهستان وحشی متفاوت است زیرا تشخیص عسل اصل تنها از طریق آزمایشگاه های تشخیص عسل امکان پذیر است و علی رغم تصور افراد نمی توان از روی طعم و مزه و یا رنگ و بو و هر مشخصات ظاهری دیگری به اصالت عسل به راحتی پی برد.

اما در این جا این مساله مطرح می گردد که در صورتی که بخواهیم عسل اصل ر خریداری کنیم باید چگونه آن را تشخیص داده و محصولی مناسب و باکیفیت را خریداری نماییم.

تنها تفاوت عسلهای کوهی و پرورشی در نوع لانه سازی زنبور است بنابراین شما در صورتی که عسل با موم را تهیه کنید از نوع ساختار لانه متوجه پرورشی و یا کوهی و طبیعی بودن عسل می گردید.

عسل طبیعی کوهستان وحشی

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.