بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

من با انجام کاری که به آن علاقه داشت میلیاردر شدم

من با انجام کاری که به آن علاقه داشت میلیاردر شدم

من با انجام کاری که به آن علاقه داشت میلیاردر شدم از اینجا شروع کنیم که ما همیشه به دنبال آن فرصت های کاری هستیم که درآمد بیشتری داشته باشد، به همین دلیل از این شاخه به آن شاخه می پریم اما شاید آن کارهایی که انتخاب می کنیم، به مشکلی بر بخورد و به نتیجه نرسد. من با انتخاب شغل مورد علاقه خود که در عرصه سیم و کابل می باشد به راحتی به درآمد بالا رسیدم. در ادامه با ما همراه باشید تا با این محصولات بیشتر آشنا شوید.

سیم و کابل ضد حریق

سیم و کابل ضد حریق انواع مختف دارد. کابل ها در موارد مختلف می‌ توانند مورد استفاده قرار گیرند. با این حال با ویژگی هایی که این کابل ها دارند به بهترین نحو می ‌توانند در مناطقی که دچار حریق می ‌شوند مورد استفاده قرار گیرند. کابل ها معمولاً با ویژگی های مناسبی که دارند به بهترین شکل در برابر حریق مقاومت می کنند. علاوه بر این با توجه به استفاده از عایق مناسب در ساخت این کابل، در برابر انتشار آتش نیز مقاومت کرده و موجب جلوگیری از انتشار آن خواهد شد.

یکی از ویژگی هایی که هنگام ساخت کابل ها، خصوصاً کابل های ضد حریق مد نظر قرار می ‌گیرد خاصیت کم دود بودن آن ها خواهد بود که افراد بتوانند در شرایط حریق راه های خروجی را پیدا کنند و دچار مشکل تنفسی نشوند. همچنین با توجه به اینکه آتش سوزی می تواند موجب نشر گازهای سمی شود، در ساخت این کابل ها متریالی به کار می رود که کمترین گازسمی هالوژن از آن ها انتشار یابد. شرایطی که موجب می ‌شود در هنگام حریق، فرد آتش نشان بدون مشکل ناشی از انتشار گاز سمی هالوژن یا وجود دود ناشی از متریال عایق و روکش کابل ها، بتواند به عملیات اطفاء حریق بپردازند.

من با انجام کاری که به آن علاقه داشت میلیاردر شدم

سیم و کابل برتر

سیلیکون کابل یاقوت: این برند ایرانی است و بیش از چندین سال سابقه تولید و عرضه انواع کابل نسوز را دارد. محصولاتی با کیفیت و با نشان استاندارد تولید می‌ کند. سیم و کابل برتر قیمت متفاوتی دارد.

سیم کیبل: این برند هم از جمله برندهای ایرانی فعال در حوزه تولید و عرضه انواع کابل اعلام حریق است. این برند دارای چندین سال سابقه درخشان است.

فسکو: این برند انواع محصولات و خدمات نوینی در عرصه آتش سوزی و پیشگیری از وقوع آن ارائه داده است. به همین دلیل جهت ارتقا کیفیت ایمنی، محصولات متعددی مانند سیم و کابل نسوز با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌دهد. این برند بر اساس نیاز‌های مشتری انواع تجهیزات ایمنی و سیستم اطفاء حریق را طراحی و خدمت رسانی می‌کند.

سیم و کابل برتر

سیم برق فشار قوی

بزرگترین تاجران سیم برق های قیمتی سعی دارند که نمونه های بسیار عالی از این محصول ها را در دسترس مشتری های شان قرار دهند. سیم برق فشار قوی از قیمت خوبی برخوردار است.

این تاجر ها علاوه بر این که در بازار داخل کشور مان به خوبی فعالیت می کنند در بازار خارجی نیز کار می کنند و تولیدات واحد های تهیه کننده بسیار خوب و معتبر را در اختیار مشتری های خود هم در ایران و هم در خارج از ایران قرار می دهند.

این تاجر ها تمام نمونه های مختلف این نمونه ها را به خوبی می شناسند و با شناخت خوبی که از تولیدی های این کالا ها دارند می توانند نمونه های عالی ساده و یا طرح دار را مطابق با سلیقه خود مشتری ها به آن ها عرضه نمایند.

سیم برق فشار قوی

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

بازدیدها: ۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.