بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

بلعیدن ۵ کیلو مواد مخدر برای قاچاق به زندان

بلعیدن ۵ کیلو مواد مخدر برای قاچاق به زندان

بلعیدن ۵ کیلو مواد مخدر برای قاچاق به زندان از مدتی قبل مأموران زندان یکی از استان‌های شرقی کشور به اطلاعاتی دست یافتند که از قاچاق مواد ‌مخدر به زندان حکایت داشت.

بلعیدن ۵ کیلو مواد مخدر برای قاچاق به زندان

به گزارش خبری فا به نقل از برترین ها اطلاعات به‌دست آمده نشان می‌داد اعضای یک باند حرفه‌ای با کمک زندانیانی که از زندان مرخصی می‌گیرند و در حال رفت‌وآمد به زندان هستند مواد ‌مخدر را وارد زندان کرده و به قیمت‌های گزافی می‌فروشند. در این شرایط تحقیقات گسترده‌ای برای شناسایی اعضای این باند و عاملان ورود مواد ‌مخدر به زندان آغاز شد. هرچند قاچاقچیان احتیاط زیادی به خرج دادند تا نقشه‌شان برملا نشود، اما سرانجام مأموران با استفاده از سرنخ‌هایی که به‌دست آورده بودند موفق شدند اعضای این شبکه قاچاق موادمخدر را به زندان شناسایی کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبداللهی، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه روز گذشته در جلسه شورای‌عالی قوه قضاییه، از دستگیری اعضای این باند به اتهام وارد کردن مواد ‌مخدر به زندان خبر داد و گفت: اعضای این شبکه، ۷نفر هستند که از طریق بلعیدن بسته‌های مواد ‌مخدر قصد وارد کردن بیش از ۵کیلوگرم مواد ‌مخدر را به زندان داشتند، اما با هوشیاری مأموران دستگیر شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.