بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

وضعیت تعطیلی مدارس در هفته آینده از زبان وزیر آموزش و پرورش

وضعیت تعطیلی مدارس در هفته آینده از زبان وزیر آموزش و پرورش

وضعیت تعطیلی مدارس در هفته آینده از زبان وزیر آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: تعطیلی مدارس در اکثر موارد نتیجه‌ای ندارد و بنابراین هفته آینده مدارس تعطیل نیستند.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز، هیات دولت در مورد تعطیلی مدارس گفت: متاسفانه در اکثر موارد، دانش‌آموزان در پی تعطیلی مدارس در خانه نمی‌مانند و بیرون آمده و به تفریح می‌پردازند و حضور مؤثری نیز در کلاس‌های درس مجازی ندارند.

وضعیت تعطیلی مدارس در هفته آینده از زبان وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: تعطیلی مدارس در اکثر موارد نتیجه‌ای ندارد و بنابراین هفته آینده مدارس تعطیل نیستند.

به گزارش خبری فا به نقل از خبرگزاری فارس، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز، هیات دولت در مورد تعطیلی مدارس گفت: متاسفانه در اکثر موارد، دانش‌آموزان در پی تعطیلی مدارس در خانه نمی‌مانند و بیرون آمده و به تفریح می‌پردازند و حضور مؤثری نیز در کلاس‌های درس مجازی ندارند.

وی افزود: معلمان و اولیای دانش آموزان نیز نگران بی‌اثر بودن این تعطیلات بودند و این مسائل را به ما انتقال داده اند.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: بنابراین هفته آینده، مدارس تعطیل نیست و من یادداشتی به رئیس‌جمهور دادم که این تعطیلی‌ها تکرار نشود چراکه مدارس آخرین جایی هستند که باید در  موارد خیلی نادر و حاد تعطیل شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.