بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

مسابقه کتابخوانی نشان سرخ ذوالفقار برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی نشان سرخ ذوالفقار برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی «نشان سرخ ذوالفقار» به کوشش اداره‌کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با محوریت کتاب «نشان سرخ ذوالفقار» برگزار می‌‌شود.

مسابقه کتابخوانی نشان سرخ ذوالفقار برگزار می‌شود
به گزارش خبریفا به نقل از ایثار، مسابقه کتابخوانی «نشان سرخ ذوالفقار» به کوشش اداره‌کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با محوریت کتاب «نشان سرخ ذوالفقار» که از بدو تولد تا پیروزی انقلاب اسلامی و از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۸ شهادت سردار شهید حاج «قاسم سلیمانی» را روایت می‌کند، برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند برای نامنویسی و دریافت کتاب از ده دیماه تا هفدهم دیماه ۱۴۰۱ به سایت نوید شاهد مراجعه کنند. به ۱۰ برگزیده این مسابقه کتابخوانی به قید قرعه مبلغ ۵ میلیون ریال جایزه نقدی اهداء خواهد شد.
کتاب «نشان سرخ ذوالفقار» به قلم «اصغر استاد حسن معمار» نوشته شده است. بخش اول داستانی است و از بدو تولد تا پیروزی انقلاب اسلامی و از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۸ شهادت سردار شهید حاج «قاسم سلیمانی» را روایت می‌کند. در بخش دوم، خاطرات و روایت‌هایی از شهدا، سرداران و همرزمان ایشان منتشر شده است. «نشان سرخ ذوالفقار» عنوان این کتاب است که در ۲۰۰ صفحه تألیف شده است.
علاقه‌مندان تا  ۱۷دی‌ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند فرم پرسشنامه  این مسابقه را تکمیل و ارسال کنند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.