بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

شرط عجیب سایپا در طرح پیش فروش

شرط عجیب سایپا در طرح پیش فروش

شرط عجیب سایپا در طرح پیش فروش قانون‌های عجیب و تصمیمات یک شبه خودروسازان تمامی ندارد؛ اینبار یک قانون جدید در حمایت از نظام بانکی کشور توسط سایپا که ساعاتی قبل از شروع پیش فروش محصولات سایپا از طرف این خودروسازی ابلاغ شد.

شرط عجیب سایپا در طرح پیش فروش

قانون‌های عجیب و تصمیمات یک شبه خودروسازان تمامی ندارد؛ اینبار یک قانون جدید در حمایت از نظام بانکی کشور توسط سایپا که ساعاتی قبل از شروع پیش فروش محصولات سایپا از طرف این خودروسازی ابلاغ شد.

به گزارش خبری فا به نقل از آخرین خبر سایپا اعلام کرد پیش فروش محصولات این شرکت در سامانه جدید و با حساب وکالتی آنهم فقط با یک بانک خاص صورت می‌پذیرد.

این شرکت خودروسازی اعلام کرد متقاضیان محترم جهت ثبت نام، باید حساب یک بانک خاص به همراه تعریف حساب وکالتی برای شرکت‌های سایپا و پارس خودرو داشته باشند.

پس از اتمام پیش ثبت نام، قرعه‌کشی بین متقاضیان انجام می‌شود و لیست منتخبین پس از پایان مهلت پیش ثبت نام از طریق سایت اعلام می‌گردد.

به نظر می‌رسد با این شیوه فروش، از زمان ثبت سفارش تا زمان قرعه کشی وجه سفارشات در حساب مشتریان مسدود و در اختیار شرکت سایپا خواهد بود.

بر طبق اعلامیه خود سایت سایپا، جهت تعریف حساب وکالتی ، مشتریان می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به شعب این بانک، با مراجعه به سایت به صورت آنلاین در این خصوص اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.