بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

سخنگوی کمیسیون تلفیق سقف معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد را اعلام کرد

سخنگوی کمیسیون تلفیق سقف معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد را اعلام کرد

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان ‘افزایش حقوق کارمندان فعلاً ۲۰درصد است’ گفت: حداقل حقوق کارمندان دولت ۷میلیون تومان است و معافیت مالیاتی نیز تا سقف ۷میلیون تومان است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق سقف معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد را اعلام کرد

به گزارش خبری فا به نقل از خبرگزاری تسنیم، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲، با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در ابتدای جلسه آقای قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در کمیسیون تلفیق بودجه حضور پیدا کردند و به تشریح نقاط قوت و ضعف لایحه بودجه سال آینده پرداختند.

وی با اشاره به بررسی مصارف لایحه بودجه، افزود: آقای میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاونین وی در کمیسیون تلفیق حاضر شدند و به تشریح لایحه بودجه سال آینده پرداختند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس گفت: برای سال آینده دولت ۳۶۰ هزار میلیارد تومان یارانه در نظر گرفته است و ۱۰۴ هزار میلیارد تومان یارانه برای نان و ۶۹ هزار میلیارد تومان برای حوزه سلامت و ۴۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پزشک خانواده در نظر گرفته است.

زارع با بیان اینکه “افزایش حقوق کارمندان فعلاً ۲۰ درصد است”، تصریح کرد: حداقل حقوق کارمندان دولت ۷ میلیون تومان است و معافیت مالیاتی نیز تا سقف ۷ میلیون تومان است، همچنین ایجاد صندوق‌های پیشرفت در استان‌ها که در لایحه هر استان یک‌هزار میلیارد تومان دیده است و دولت در لایحه بودجه حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان برای تثبیت بازار سرمایه پیش‌بینی کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.