بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

علاقه زیادم به میلگرد باعث میلیونر شدن من شد

علاقه زیادم به میلگرد باعث میلیونر شدن من شد

علاقه زیادم به میلگرد باعث میلیونر شدن من شد از کودکی ساختمان سازی را دوست داشتم و در خیابان ها ساعتها به تماشای ساختمان های در حال ساخت نگاه می کردم که چطور آهن ها در کنار هم قرار می گیرند. زمانی که تصمیم گرفتم به شغل تجارت روی بیاورم محصولات زیادی را برای این بحث انتخاب کردم اما با یادآوری خاطره های کودکی ام تصمیم به تجارت میلگرد کردم و بسیار موفق شدم.

میلگرد بناب امروز

کارخانه های بسیاری در شهر یزد در زمینه های مختلف فعالیت دارند.

شرکت فولاد یزد نیز اقدام به تولید محصولات مختلف با بهترین کیفیت از جمله میلگرد بناب امروز کرده است قیمت این محصول بر اساس فاکتورهای اساسی برنامه ریزی می شود که این سیاست ها نسبت به قیمت میلگرد و قدرت خرید مردم تنظیم می شود.

همچنین یزد یکی از شهرهای فعال اقتصادی کشور است چون کارخانه های مهم میلگردی مانند ابرکوه، بافق، احرامیان و قائم در آن وجود دارد که هر یک از این کارخانه های مهم در دیگر زمینه های فولادی نیز فعال هستند اما در زمینه میلگرد فعال تر ظاهر شده اند که مردم میلگرد را با نام این شهر می شناسند از محبوبترین میلگردهای یزد می توان به میلگرد ابرکوه اشاره داشت.

علاقه زیادم به میلگرد باعث میلیونر شدن من شد

میلگرد ۱۶ شاهرود

در کل میلگردهایی که در شهر یزد تولید می شود به خاطر کیفیت بالا مورد توجه مهندسین و فعالان فولاد کشور است.

میلگرد ۱۶ شاهرود علاوه بر جواب دادن به نیاز داخل کشور به خارج کشورنیز صادر می شود، استان یزد مقام اول در تنوع مواد معدنی و دارای مقام دوم در استخراج مواد معدنی است و همچنین شهر بافق یزد به بهشت منابع ایران معروف است.

میلگرد یزد معروفیت زیادی در بین مردم دارد و همین معروفیت باعث شده که تاثیر به سزایی روی قیمت تمام شده پروژه های مناطق مرکزی و کویری کشور داشته باشد البته قیمت میلگرد به عواملی بستگی دارد مانند وزن آن، سایز آن و قیمت تمام شده مواد اولیه این موارد است که سبب پایین بودن یا بالا اوردن قیمت میلگرد می شود که هر چه ضخامت میلگرد بیشتر باشد وزن آن بیشتر شده است.

میلگرد 16 شاهرود

میلگرد استنلس استیل

مواد اولیه بیشتری نیز مصرف می شود برای تولیدش و همچنین هرچی از مواد با کیفیت تر و سطح بالاتری برای تولید آن استفاده شود بر قیمت آن نیز تاثیر خواهد گذاشت.

مثلاً شرکت میلگرد استنلس استیل به خاطر بالا بودن کیفیت محصولات است، معمولاً قیمت تمام شده آن بالاتر از عرف بازار آهن است.

همچنین این شرکت دارای پیشرفته ترین دستگاه های تولید میلگرد است که دارای تست کشش، خمیدگی، تست مکانیکی است که این  مورد از موارد بسیار مهم است که باعث محبوبیت محصولات میلگرد این شرکت دربین فعالان بازار آهن شده است، نشان می دهد محصولات آن دارای تحمل کشش بسیار بالایی است.

این محصولات تحمل کشش بالای ۱۰۰ تن را دارند و همچنین تحمل چهار هزار کیلوگرم تنش را دارند که این اندازه مقاومت در کمتر میلگردی دیده می شود، نشانه مرغوبیت میلگرد یزد است.

میلگرد استنلس استیل

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.