بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

فوت و فن پولدار شدن را آموختم

فوت و فن پولدار شدن را آموختم

فوت و فن پولدار شدن را آموختم برای پولدار شدن باید رویا پردازی کنید تا به آن برسید. کسانی که امروز رویاهای شما را مسخره می کنند وقتی  ببینند که به هدفتان رسیدید و به مراتب بالا صعود کرده اید برای بقیه تعریف می کنندکه روزی شما را می شناختند. بررای دانستن وت و فن های دیگر پولدار شدن با ما همراه باشید.

شیره انگور سنتی

شیره انگور سنتی ارزش غذایی بی نظیری دارد. به همین دلیل است که توصیه می شود در فصل زمستان از این محصول استفاده شود.چون این محصول طبع گرمی دارد، و باعث جلوگیری از لرزش بدن در سرما می شود و برای درمان کم خونی و بسیاری از بیماری ها هم بسیار تاثیر گذار است.

قیمت این محصول که توسط تولید کنندگان که بیشتر باغداران و روستائیان می باشند تعیین می شود و وارد بازار می شود.

تولید شیره انگور بیشتر به صورت سنتی و به روش های قدیمی با استفاده از دیگ های مسی روباز تولید و تهیه می شود. که طرفداران خاص خود را دارد. یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین و طبیعی ترین شیره انگور در کشور شیره انگور همدان است .زیرا این محصول مرغوب در این شهر از انگور های شیرین و رسیده به صورت سنتی و خانگی و بدون هیچ مواد افزودنی تولید می شود.

مجموعه حرفه ای ما چندین سال است که در رابطه با خرید و قیمت این محصول می توانند به صورت کارشناسی شمارا راهنمایی فرمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

فوت و فن پولدار شدن را آموختم

شیره انگور خانگی

اما برای تهیه شیره انگور خانگی از محصول باغاتی که درخت هایشان آب کمتری خورده اند و شیرین تر و درشت تر هستند، استفاده می کنند.

برای تهیه شیره انگور در کارخانه از دستگاه های پیشرفته ای استفاده می شود که به رعایت بیشتر بهداشت و کیفیت بهتر محصول می انجامد.

همان طوری که گفته شد برای تهیه شیره انگور خانگی از بهترین انگور استفاده می شود اما با این وجود قیمت شیره انگور با توجه به خواص و ویژگی های عالی و منحصربه فردش بسیار به صرفه و ارزان است.

شیره انگور خانگی در بسته بندی های بهداشتی و وزن های کاربردی تولید و عرضه می شود.

شیره انگور خانگی

شیره خرما کیلویی

برای تهیه شیره خرما کیلویی به روش سنتی پوست خرما را گرفته و آن را با کمی آب می جوشانند تا مایعی غلیظ به دست آید.

شیره خرما طبع گرمی دارد و برای افرادی که طبع سردی دارند بسیار مناسب بوده و منبع غنی از آهن و انواع ویتامین ها می باشد.

شیره خرما کیلویی

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.