بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

فقر را با کیسه زباله به بیرون راهی کردم

فقر را با کیسه زباله به بیرون راهی کردم

فقر را با کیسه زباله به بیرون راهی کردم موفقیت زمانی به دست می‌آید که فکرتان، سخن‌تان و عملکردتان در هماهنگیِ با هم باشند. من با ایجاد هماهنگی سخن و عملکرد خود توانستم از خود فردی قابل و ثروتمند بسازم.

کیسه زباله زرد بزرگ

کیسه زباله زرد بزرگ با ضخامت و استحکام بالا نگرانی شما را بابت پاره شدن، ریختن زباله ها و چکه شدن آب آنها رفع می کند.

یکی از بهترین انواع کیسه‌ های زباله موجود در بازار، کیسه زباله زرد رنگ است که با مقاومت بالا برای کاربردهای خاص و مواردی که توجه زیادی را در جمع آوری زباله و حمل آن می طلبد، طراحی و تولید شده است.

از آنجایی که رنگ زرد نماد احتیاط است از این کیسه ها باید برای زباله های عفونی بیمارستان، رستورن ها، کارخانه ها، مواد خطرناک آسیب ‌زا، ظروف شکسته و در کل هر نوع زباله ‌ای که بی احتیاطی حین جابجایی آن می تواند فاجعه ای به وجود آورد، استفاده می گردد.

این کیسه ها به دلیل حساسیت بالای کاربردشان باید طبق استانداردهای لازم با بهترین کیفیت و دوام تولید شوند تا حین حمل زباله دچار پارگی نشوند.

فقر را با کیسه زباله به بیرون راهی کردم

کیسه زباله آیری پلاست

کیسه زباله آیری پلاست جز مرغوب ترین نوع کیسه است که در اندازه و تعداد مشخصی ارائه داده می شود و از ضخامت مختلفی برخوردار است.

یکی از پر مصرف ترین نوع کیسه زباله ای که همواره برای مکان های مختلف از آن استفاده می شود، کیسه زباله آیری پلاست است که جنس بسیار خوبی دارد و از مواد اولیه مناسب و با کیفتی به دست آمده است.

کیسه زباله در اندازه و ابعاد مختلفی است که می توانید برای اداره جات، اماکن عمومی، منازل و رستوران ها از آن استفاده زیادی نمایید و به خاطر کشش خوبی که دارد اصلاً پاره نمی شود.

این کیسه به خاطر تنوع رنگی بالایی که دارد، می توانید برای دست بندی زباله ها از تنوع رنگی آن استفاده کنید و از آن برای زباله های خشک، تر و بازیافتی استفاده نمایید.

این کیسه تجزیه پذیر است و دارای بندی است که می توانید به خوبی پس از پر شدن آشعال ببندید تا از ریختن و انتشار بوی بد بکاهید همچنین حمل این آشغال بسیار کمتر است‌.

کیسه زباله آیری پلاست

کیسه زباله پنگوئن

کیسه زباله پنگوئن محصولی باکیفیت و دارای سایزبندی های متنوع است که توسط شرکت پنگوئن پلاست به صورت انبوه تولید می شود.

برخی از این کیسه های زباله به جهت ضخامت بیشتر به صورت مجدد قابل استفاده بوده و برخی از آنها نیز تنها یکبار مورد استفاده قرار می گیرد اما در هر حالت مقاومت این کیسه ها بالا می باشد.

شرکت پنگوئن پلاست این کیسه های زباله را در مدل های دسته دار و بدون دسته ارائه نموده تا مشتریان براساس راحتی و نیاز خود این محصول را انتخاب کنند.

علاوه بر تنوع مدل در کیسه زباله پنگوئن، تنوع رنگ نیز در این مارک از کیسه زیاد بوده و می توان یک یا چند رنگ آن را همزمان به شکل رول یا بسته بندی لفاف انتخاب و برای جمع آوری زباله های موجود از این کیسه ها استفاده کرد.

کیسه زباله پنگوئن

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.