بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

ثروت در زیر ملحفه پنهان شده بود

ثروت در زیر ملحفه پنهان شده بود

ثروت در زیر ملحفه پنهان شده بود همیشه در تکاپو بودم برای پیدا کردن یک شغل مناسب و ایده آل که برایم ثروت سار نیز باشد اما هر بار در این مسیر با شکست مواجه میشدم تااینکه با صحبت یکی از دوستانم متوجه شدم که شغل تجارت یک شغل ایده آل می باشد که می تواند مرا به ثروت برساند بنابراین بدون معطلی وارد این شغل شدم و توانستم در مدت زمانی بسیار کوتاه از طریق حوزه ملحفه به ثروت برسم.

ملحفه یکبار مصرف هتلی

معمولا ملحفه یکبار مصرف هتلی از جنس اسپند تهیه می شود و غالبا به رنگ سفید تولید و عرضه می گردد.

در بعضی مکان ها از قبیل مراکز درمانی و بهداشتی برای رعایت بهداشت فردی و جلوگیری از شیوع بیماری ها تا حد امکان، از ملحفه یکبار مصرف بزرگ استفاده می شود.

زیرا امکان تعویض مدام آن وجود دارد و نیاز به استفاده مکرر از یک ملحفه را رفع می کند و با این تمهیدی که به نظر بسیار کوچک می رسد تا حد زیادی از انتقال انواع میکروب ها و ویروس ها جلوگیری می شود.

البته استفاده از این ملحفه ها صرفه اقتصادی نیز دارد زیرا همان طور که می دانید تعویض آن ها یک امر ضروری و غیر قابل چشم پوشی است پس این نیاز مستلزم استفاده از یک جنس کم هزینه تر است که این ملحفه ها این نیاز را رفع می کنند.

ثروت در زیر ملحفه پنهان شده بود

ملحفه یکبار مصرف پرسان

اولین نکته قابل توجه در خرید ملحفه یکبار مصرف پرسان، می تواند جنس و ضخامت آن باشد تا نمونه ای انتخاب شود که به راحتی پاره نشود و تا اندازه ای از دوام برخوردار باشد.

در انتخاب اندازه مناسب نیز دقت کافی داشته باشید به طوری که از سایزی برخوردار باشند که بالشت یا تشک را به طور کامل پوشش دهند و امکان انتقال آلودگی به بالشت و تشک را منتفی سازند.

توجه به بسته بندی این محصول حائز اهمیت فراوان است لذا در نظر داشته باشید که این محصول بهداشتی است پس باید از یک بسته بندی کاملا بهداشتی برخوردار باشد.

ملحفه یکبار مصرف پرسان

ملحفه یکبار مصرف تخت

قیمت ملحفه یکبار مصرف تخت متاثر از عوامل گوناگونی است که به چند مورد از آن اشاره خواهیم کرد.

ضخامت پارچه بکار رفته در تولید این ملحفه تاثیر مستقیم روی وزن آن دارد و وزن آن باعث کاهش یا افزایش قیمت آن می شود، هرچه وزن محصول بیشتر باشد، قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد شد.

از اندازه عرض ملحفه به عنوان یک عامل موثر دیگر روی قیمت می توان نام برد که شامل سه سایز مختلف است.

به طور میانگین می توان گفت قیمت این محصول از ۱۵.۰۰۰ تومان تا ۵۰.۰۰۰ تومان برای هر رول می باشد.

در صورت تمایل به خرید نوع مرغوب و با کیفیت این محصول با قیمت مقرون به صرفه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و اطلاعات لازم را کسب نمائید.

ملحفه یکبار مصرف تخت

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.