بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

استقبال گسترده از برگزاری نخستین جشنواره کارآفرینی ایثارگران

استقبال گسترده از برگزاری نخستین جشنواره کارآفرینی ایثارگران

استقبال گسترده از برگزاری نخستین جشنواره کارآفرینی ایثارگران مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران روز یکشنبه ۱۴ اسفندماه از استقبال گسترده کارآفرینان ایثارگر از نخستین جشنواره کارآفرینی ایثارگران خبر داد.

استقبال گسترده از برگزاری نخستین جشنواره کارآفرینی ایثارگران
به گزارش خبریفا به نقل از ایثار، علیرضا محمدی در ابتدای این همایش گفت: با توجه به اینکه سال جاری به فرموده مقام معظم رهبری، با عنوان سال تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین مزین شده، عملیاتی کردن این شعار در دستور کار صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران قرار گرفت.
وی با بیان اینکه برای عملیاتی کردن این موضوع در صندوق اشتغال و کارآفرینی دو مأموریت اصلی تعریف شده است، تأکید کرد: در مأموریت اول در حوزه جذب منابع تکلیفی داشتیم که در این قسمت با عنایت به اینکه منابع ما دیر به استان‌ها تزریق شد و از طرفی این منابع به استانداری‌ها تفویض اختیار شده بود ولی معرفی به بانک‌های عامل در حال انجام است و امیدواریم در فرصت باقیمانده بتوانیم این برنامه را عملیاتی کرده و تحقق ببخشیم.
مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران تصریح کرد: امیدواریم ایثارگرانی که مستقل عمل کرده و به عنوان پیشران اقتصادی کارآفرینی می‌کنند و همچنین ایثارگرانی که از منابع و تسهیلات اشتغال استفاده کرده‌اند را در سطح کشور شناسایی کنیم و یکی از اهداف برگزاری جشنواره کارآفرینی ایثارگران نیز شناسایی این عزیزان بوده است.
وی با بیان اینکه استقبال خوبی از جشنواره صورت گرفته است، اظهار کرد: حدود یک هزار و ۳۳۰ نفر به صورت حقیقی و حقوقی در این جشنواره شرکت کردند، حدود ۲۵۰ طرح کارآفرینی ارائه شده و تعداد ۵۰۰ نفر هم در حوزه نمایشگاهی شرکت کرده بودند که در بین آنها بر اساس نظرات داوران از هر گروه ۱۰ نفر انتخاب شده است.
محمدی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه ایثارگرانی حضور دارند که به صورت فردی و یا در قالب شرکت، تولیدی انبوه دارند و محصولات خود را به نمایش گذاشتند و ایثارگران عزیز ظرفیت‌هایی که دارند را می‌توانند در این نمایشگاه به اشتراک بگذارند و امیدواریم در مورد تجاری‌سازی و بازاریابی محصولات نیز در صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران گام‌های اساسی برداشته شود.
مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران تأکید کرد: یکی از موضوعات مدنظر ما با توجه به اینکه جشنواره کارآفرینی در حوزه ایثارگری است، دریافت نظرات شرکت‌کنندگان است. استقبال خوبی هم از این نمایشگاه صورت گرفته و پیش‌بینی ما این است در ۶ ماهه نخست سال آینده در سطح استان‌ها این جشنواره را برگزار کنیم و افراد متقاضی در حوزه‌های کارآفرینی و اشتغال شناسایی شوند و از ظرفیت‌های آنها استفاده شود.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.