بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

بهره‌مندی منتخبان جشنواره جایزه ملی ایثار از تسهیلات آئین‌نامه استعدادهای

بهره‌مندی منتخبان جشنواره جایزه ملی ایثار از تسهیلات آئین‌نامه استعدادهای درخشان در وزارت بهداشت

بهره‌مندی منتخبان جشنواره جایزه ملی ایثار از تسهیلات آئین‌نامه استعدادهای درخشان در وزارت بهداشت مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور هماهنگی و وحدت رویه در ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های علوم پزشکی دیدار و گفت‌وگو کردند.

بهره‌مندی منتخبان جشنواره جایزه ملی ایثار از تسهیلات آئین‌نامه استعدادهای درخشان در وزارت بهداشت
به گزارش خبری فا به نقل از ایثار، محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد در این دیدار از میزبانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری هفتمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار و امکان بهره‌مندی منتخبان شاهد و ایثارگر جشنواره جایزه ملی ایثار در وزارت بهداشت از امتیازات و تسهیلات آئین‌نامه ادامه تحصیل دانشجویان استعداد درخشان قدردانی کرد.
مدیرکل آموزش بنیاد پیشنهاد کرد طرح معتمدین معین دانشجویی در جهت هم‌افزایی آموزشی ایثارگران بصورت آزمایشی در دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت بهداشت اجرا شود.
ابوالفضل باقری‌فرد معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به نیازهای آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: رسیدگی و تسهیل در امور آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر از اهداف مهم وزارت بهداشت است و تلاش مسئولان این وزارتخانه بر التزام به قوانین به منظور پیشگیری از تضییع حقوق ایثارگران است.
وی همچنین آمادگی خود را بر همکاری مجدانه با بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام و بر ضرورت ارتباط همدلانه دانشگاه‌های علوم پزشکی با دفاتر بنیاد استان‌ها و رفع مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر تأکید کرد.
معاون آموزشی وزارت بهداشت افزود: منتخبان شاهد و ایثارگر جشنواره جایزه ملی ایثار در وزارت بهداشت از امتیازات و تسهیلات آئین‌نامه ادامه تحصیل دانشجویان استعداد درخشان بهره‌مند خواهند شد.
باقری‌فرد افزود: تلاش می‌کنیم نشست ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر بهداشت در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برگزار شود.
در این نشست مقرر شد تفاهم‌نامه طرح تقویت بنیه علمی و استاد مشاور بین بنیاد و وزارت بهداشت در فروردین ماه سال ۱۴۰۲ به امضا برسد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.