بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

وثیقه ملکی برای دریافت ارز دانشجویی حذف شد

وثیقه ملکی برای دریافت ارز دانشجویی حذف شد

وثیقه ملکی برای دریافت ارز دانشجویی حذف شد با اعلام مرکز مبادله ایران، دانشجویان متقاضی ارز دانشجویی می توانند فقط با ارائه تعهدنامه محضری ارز مورد نیاز را از بانک دریافت کند.

وثیقه ملکی برای دریافت ارز دانشجویی حذف شد

به گزارش خبریفا به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مسعود توکلی معاون بازار مرکز مبادله ایران با اعلام این خبر تأکید کرد: با توافقات صورت گرفته با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی، دانشجویان متقاضی ارز دانشجویی می توانند فقط با ارائه تعهدنامه محضری ارز مورد نیاز را از بانک دریافت کند.
جدیدترین نرخ ارز در مرکز مبادله/ دلار ۴۲ هزار و ۳۰۶ تومان شد

به گزارش خبری فا، طبق اعلام مرکز مبادلات ارز و طلای ایران، متقاضیان ارز دانشجویی باید تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از اخذ اسناد مثبته را هنگام دریافت  ارز دانشجویی ارائه دهند.

ارز پرداختی دانشجویان بورسیه برای اقامت دانشجو ۱۵۰۰ یورو ماهانه و به منظور اقامت خانواده ۵۰۰ یورو برای هر کدام از همسر و فرزند به صورت ماهانه تعیین شده است.

ارز در نظر گرفته شده برای دانشجویان غیر بورسیه نیز به منظور تحصیل تا سقف ۱۳ هزار یورو در سال، اقامت دانشجو ۱۵۰۰ یورو ماهانه و اقامت خانواده ۵۰۰ یورو برای هر کدام از همسر و فرزند به صورت ماهانه اعلام شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.