بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

انفجار مهیب لندن را لرزاند + فیلم / صدای مهیب از مناطق استوک‌نووینگتون و ..

انفجار مهیب لندن را لرزاند

انفجار مهیب با صدای بسیار بلند شمال لندن را لرزاند و ابری از دود در آسمان این شهر شکل گرفت.

انفجار مهیب لندن را لرزاند به گزارش خبری فا به نقل از خبرگزاری تسنیم، این انفجار، در نزدیکی منطقه ایزلینگتون به وقوع پیوسته است و بر اساس گزارش شاهدان عینی، بر اثر این انفجار، نور زیادی مشاهده شده است که بیشتر با صاعقه عظیم مشابهت دارد.


ایزلینگتون ناحیه‌ای در شمال منطقه لندن بزرگ در انگلستان است.

کاربران بسیاری عکس‌هایی آپ‌لود کرده‌اند که نشان‌دهنده انتشار دود گسترده در آسمان شمال لندن است.

انفجار مهیب لندن را لرزاند

یکی از سخنگویان پلیس لندن در این رابطه گفته است: “ما تماس‌های بسیاری داشته‌ایم که مدعی هستند صدای مهیبی را از مناطق استوک‌نووینگتون، ایزلینگتون و دیگر مناطق لندن شنیده‌اند.”، یکی از سخنگوهای آتش‌نشانی لندن نیز می‌گوید: “آتش‌نشانان در حال جست‌وجو در منطقه جاده بلفاست در هاکنی هستند تا بتوانند منشأ انفجار را پیدا کنند. گمانه‌زنی‌های متعددی در مورد علت این انفجار دیده می‌شود و حتی برخی مدعی هستند که این اتفاق، بر اثر برخورد یک شهاب‌سنگ به وقوع پیوسته است.”!

یک شاهد عینی گفت: من در هایبری سکونت دارم و صدای دو انفجار مهیب را در این منطقه شنیدم که بسیار بلندتر از صدای یک رعدوبرق یا آتش‌سوزی معمولی است؛ انفجار اول در ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه به وقوع پیوست و دیگری ده دقیقه بعد رخ داد که بسیار شبیه به انفجار اول بود، یک نور آبی و سفید را نیز مشاهده کرده‌ام.

بر اساس شواهد، این صدای انفجار در تمام لندن به‌همراه بوی عجیبی در هوا شنیده شده است.

همچنین برخی کاربران می‌گویند که بر اثر این انفجار اینترنت، پریزهای برق و مودم‌های خانگی در منطقه محل سکونت آن‌ها، قطع شده و سوخته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.