بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

نمایش اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک!

نمایش اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک!

نمایش اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک جیمی مائوسان (Jaime Maussan) روزنامه‌نگار مکزیکی که به موضوع یوفوها و بیگانگان فرازمینی علاقه‌مند است، اجازه یافت تا دو جسد پیدا شده در «پرو» را که ادعا می‌شود اجساد «بیگانگان» غیر انسانی هستند و قدمتی ۱۰۰۰ ساله دارند، در یک جلسه رسمی کنگره مکزیک به نمایش بگذارد.

نمایش اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک!

به گزارش خبریفا به نقل از مارکا، حقیقت‌جویان در مورد بشقاب پرنده‌ها یا به اصطلاح علمی، یوفوها (UFOs) امروز شگفت زده و غافلگیر شدند، زیرا یک رویداد منحصر به فرد در مکزیکو سیتی رخ داد.

در کنگره مکزیک، یک رویداد رسمی برای رونمایی از دو جسد که ادعا می‌شود اجساد موجودات بیگانه هستند، برگزار شد که جیمی مائوسان روزنامه‌نگار و یوفولوژیست مکزیکی از آنها رونمایی کرد.

این دو «جسد کوچک غیر انسانی» در جعبه‌های مخصوصی به نمایش گذاشته شدند تا همه حاضران و ناظران آنها را ببینند. آنها که به شکل مومیایی شده در شهر کوسکو در کشور پرو بازیابی شده‌اند و گمان می‌رود قدمت یک هزار ساله داشته باشند.

نمایش اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک!

گفتنی است که چند دانشمند نیز در این رویداد حاضر بودند. به عنوان مثال رایان گریوز(Ryan Graves) مدیر اجرایی سازمان Americans for Safe Aerospace و خلبان سابق نیروی دریایی ایالات متحده نیز در این مراسم حضور داشت. این نهاد، یک سازمان غیرانتفاعی به رهبری رایان گریوز با ارائه آموزش عمومی در مورد پدیده‌های ناشناخته هوایی(UAP) به ایمنی هوافضا و امنیت ملی می‌پردازد.

توضیح ویدیو

جیمی مائوسان که قبل از بیان اظهارات خود سوگند راستگویی یاد کرد، اعضای دولت مکزیک و مقامات ایالات متحده را خطاب قرار داد و یافته‌های خود را بیان کرد.

او اطمینان داد که نمونه‌ای که از این دو فرازمینی گرفته شده در دانشگاه مستقل ملی مکزیک(UNAM) مورد مطالعه قرار گرفته و دانشمندان توانستند شواهد دی‌ان‌ای آنها را با استفاده از تاریخ‌نگاری رادیوکربن استخراج کنند.

نمایش اجساد «بیگانگان» در کنگره مکزیک!

مائوسان که سوگند خورده بود، رو به حاضران گفت: این نمونه‌ها بخشی از تکامل زمینی ما نیستند. اینها موجوداتی نیستند که از لاشه و میان بقایای یک بشقاب پرنده پیدا شده باشند. آنها در معادن دیاتوم(diatom) پیدا شده‌اند و فسیل شده‌اند.

در مجموع، با توجه به تازگی این اتفاق، هنوز منابع رسمی درباره آن اظهار نظر رسمی نداشته‌اند. اما نمی‌توان میزبانی کنگره مکزیک از این رویداد را نادیده گرفت.

بنابراین باید منتظر ماند و دید این ادعاها توسط متخصصان چگونه تفسیر می‌شود و منابع رسمی آن را صحت‌سنجی کنند.

نمایش اجساد «بیگانگان» در کنگره مکزیک!

آیا ما بالاخره با شواهدی عینی و ملموس از حضور فرازمینی‌ها در خانه خودمان مواجه شده‌ایم یا این ادعا نیز به مانند تمام گزارش‌های مشاهده یوفوها در حد ادعا و در هاله‌ای از ابهام باقی می‌ماند؟ با توجه به این که مائوسان این دو جسد عجیب را در کنگره مکزیک به نمایش گذاشته است، باید منتظر اظهار نظرهای رسمی و علمی در باب آن باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.