بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

آتش سوزی در پاساژ تیراژه تهران + ویدیو / علت این حادثه در دست بررسی می باشد

رییس مرکز اورژانس تهران از آتش سوزی در پاساژ تیراژه تهران خبر داد.

آتش سوزی در پاساژ تیراژه تهران

آتش سوزی در پاساژ تیراژه تهران

به گزارش خبریفا به نقل از همشهری آنلاین، یحیی صالح طبری رییس مرکز اورژانس تهران از آتش سوزی در پاساژ تیراژه تهران خبر داد.

وی گفت: تا کنون یک اتوبوس آمبولانس، یک موتورلانس و دو آمبولانس به محل حادثه اعازم شده‌اند.

به گفته طبری بر اساس گزارش‌های رسیده به اورژانس ۱۶ نفر از هموطنان در این حادثه مصدوم شده‌اند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور در همین رابطه گفته است: تا ساعت ۲۲:۳۰ امشب، مصدومان حادثه آتش سوزی مجتمع تجاری تیراژه به ۱۶ نفر رسید که ۷ نفر از آنها به مراکز درمانی منتقل شدند. همچنین برای این حادثه ۵ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اعزام شد.

آتش سوزی در پاساژ تیراژه تهران

آتش‌سوزی مهار شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: حادثه آتش‌سوزی دو باب مغازه در مجتمع تیراژه در غرب تهران با هفت مصدوم مهار شد.

سیدجلال ملکی شامگاه دوشنبه پس از پایان عملیات آتش نشانان به خبرنگار ایرنا گفت: در طبقه همکف این مجتمع تجاری یک مغازه فست‌فود به وسعت ۴۰ متر دچار آتش‌سوزی شد که حجم زیاد آن به قسمت زیرزمین و به یک مغازه پوشاک نیز رسید.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان با آتش کاملا شعله‌ور مواجه شدند، افزود: ماموران چهار ایستگاه آتش‌نشانی وارد عملیات مهار شدند و لحظاتی قبل این آتش خاموش شد.

ملکی با بیان اینکه از محل این دو مغازه حدود ۱۰ سیلندر گاز ۵۰ کیلویی خارج شد، گفت: وجود این وسایل بسیار خطرناک است و در این حادثه نیز انفجار مختصری بدلیل وجود سیلندرهای گاز روی داد.

او گفت: علت این حادثه در دست بررسی است

اخبار تکمیلی متعاقبل اعلام خواهد شد.

ویدیویی از آتش سوزی در پاساژ تیراژه تهران را ببینید.

ویدئو نمایی از پاساژ تیراژه بعد از آتش سوزی 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.