بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

تخلف آشکار خودروسازها؛ پیش‌خریدکنندگان خودرو میلیونی ضرر کردند

تخلف آشکار خودروسازها؛ پیش‌خریدکنندگان خودرو میلیونی ضرر کردند

تخلف آشکار خودروسازها؛ پیش‌خریدکنندگان خودرو میلیونی ضرر کردند روز گذشته اعلام افزایش قیمت خودروها با واکنش های زیادی همراه بود با بررسی دستورالعمل شورای رقابت مشخص می شود که خودروسازان در تخلفی آشکار به مبلغ باقیمانده وجه خودرو نیز افزایش قیمت اعمال کرده اند که ضررهای میلیونی را برای مشتریانشان به همراه خواهد داشت.

روز گذشته اعلام افزایش قیمت خودروها با واکنش های زیادی همراه بود با بررسی دستورالعمل شورای رقابت مشخص می شود که خودروسازان در تخلفی آشکار به مبلغ باقیمانده وجه خودرو نیز افزایش قیمت اعمال کرده اند که ضررهای میلیونی را برای مشتریانشان به همراه خواهد داشت.

به گزارش خبری فا در همین رابطه مدیر روابط عمومی شورای رقابت در گفت‌وگو با آخرین خبر گفت: دستورالعمل ۴۷۳ شورای رقابت، مبلغی که از پیش فروش خودرو مانده است مشمول افزایش قیمت خواهد شد.

به دلیل اعتراض به این دستورالعمل، درحال حاضر دیوان عالی کشور درحال بررسی این دستورالعمل است اما تا زمان صدور حکم، پیش فروش های انجام شده، تنها مبلغ مانده از آن شامل افزایش قیمت می‌شود.

این درحالیست که طبق برخی دعوتنامه های منتشرشده در شبکه های اجتماعی ایران خودرو افزایش قیمت را به صورت کامل برای خودروهای پیش فروش سال ۱۴۰۱ اعمال کرده است!

تخلف آشکار خودروسازها؛ پیش‌خریدکنندگان خودرو میلیونی ضرر کردند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.