بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

نخستین جشنواره ملی فرهنگی و آموزشی زوج مانا

نخستین جشنواره ملی فرهنگی و آموزشی زوج مانا

نخستین جشنواره ملی فرهنگی و آموزشی زوج مانا

نخستین جشنواره ملی فرهنگی و آموزشی زوج مانا با حضور دکتر یامین پور معاون امور جوانان وزارت ورزش و حجت الاسلام والمسلمین فاطمی پور معاون فرهنگی سیاسی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها رونمایی و آغاز شد.

از اهداف مهم این جشنواره؛ استمرار ارتباط فرهنگی آموزشی با زوج های جوان ایرانی، تقویت نقش آفرینی و کنشگری ­های اجتماعی دانشگاهیان، تکریم مادران دانشجو، تبیین والدگری، فرزندآوری و فرزندپروری، اشتراک تجربه ­های موفق و خاطرات ماندگار زوج­ های جوان و ترویج ازدواج به ­هنگام، آگاهانه، آسان و پایدار است.

این جشنواره بر مبنای تکریم و تعالی خانواده طراحی شده است و شرکت کنندگان در جشنواره با ثبت کنشگری های اجتماعی، فرزندآوری، ارتقاء تحصیلی، گذراندن دوره های آموزشی و ارسال خاطرات و تجربه های ماندگار با کسب حد نصاب امتیاز، به عنوان خانواده موفق معرفی خواهند شد و خانواده های برتر از سفر خانوادگی مشهد الرضا و همچنین جوایز کالایی و نقدی برخوردار می شوند.

شرکت کنندگان در این جشنواره ایده‌های آموزنده، تجربه‌های موفق و خاطرات شیرین زندگی مشترک خود، همسر و فرزندان را در قالب‌های علمی، ادبی، هنری و چندرسانه‌ای در یک رقابت سازنده به اشتراک خواهند گذاشت.

همچنین دوره ی آموزش مجازی با موضوعات همسرداری، تربیت فرزند، مدیریت روابط، اقتصاد خانواده، مدیریت هیجانات، خانواده و رسانه، مدیریت نقش ها و حل تعارضات از خدمات قابل ارائه به علاقمندان شرکت کننده در این جشنواره می باشد.

گفتنی است جوایز این جشنواره ۱۰۰ سفر خانوادگی مشهد مقدس و دیگر جوایز کالایی و نقدی خواهد بود.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و ارسال آثار تا ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ به سامانه « زوج مانا » به آدرس ( manazoj.nahad.ir ) مراجعه کنند.

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.