بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

افزایش ۲۰ درصدی اعتبار یارانه برای همه خانوارهای ۳ دهک اول

افزایش ۲۰ درصدی اعتبار یارانه برای همه خانوارهای ۳ دهک اول از ۲۹ خرداد

افزایش ۲۰ درصدی اعتبار یارانه برای همه خانوارهای ۳ دهک اول از ۲۹ خرداد طرح ملی کالابرگ الکترونیکی (افزایش ۲۰درصدی اعتبار یارانه) برای همه خانوارهای دهک اول، دوم و سوم از روز دوشنبه ۲۹خرداد ماه اجرا می شود.

افزایش ۲۰ درصدی اعتبار یارانه برای همه خانوارهای 3 دهک اول از ۲۹ خرداد

به گزارش خبری فا به نقل از تسنیم،  وزارت کار درباره اجرای کالابرگ الکترونیک اطلاعیه دیگری صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: در راستای پوشش کامل سه دهک اول درآمدی و تحقق حمایت های دولت برای تامین سبد غذایی خانوارها، از روز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، افزایش اعتبار برای هر سه دهک اعمال می شود.

بر اساس این اطلاعیه، شرط بهره مندی از اعتبار افزایشی، خرید بیش از ۸۰درصد یارانه ۴۰۰هزار تومانی، معادل ۳۲۰هزار تومان به ازای هر نفر است.

این اطلاعیه می افزاید: خانوارها می‌توانند یک ماه زودتر از واریز یارانه از اعتبار خود استفاده کنند، این طرح برای همه مشمولین، اختیاری است.

شیر کم‌چرب بطری، پنیر، گوشت مرغ،تخم مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله، ۱۱ قلم کالای اساسی در طرح کالابرگ الکترونیک است.

۸ فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در این طرح مشارکت دارند و در شهرها و روستاهای کوچک نیز برای فروشندگان، بارکدخوان نصب می‌شود تا دسترسی و امکان بهره‌مندی عموم مردم از کالابرگ الکترونیکی فراهم شود.

همه خانوارهای مشمول طرح می‌توانند با نصب برنامه شبکه ملّی اعتبار «شما» یا شماره‌گیری #۱۴۶۳*۵۰۰* از باقی‌مانده اعتبار خود مطلع شوند.

1 نظر
  1. ابراهیم می گوید

    آقایان صاحب نظر راستین من جانباز اعصاب و روان و بیشتر عمرم گوشه بیمارستان‌ها رفت در سن شصت و یک سالگی مستاجر در بیابان خادم اباد مرگ تدریجی آخر عمرم است آقایان با دهکبندی من در آوردی مستمری بنیاد شهید را قطع کردنند برای اجاره خانه ماندم به سربازان حقوق ۴۸۰۰ می‌دهند ۲۸ ماه جبهه بودم دیوانگی بر کنار حقوق ۲۸ ماه را بدهند لااقل پول پیش خانه بدهم دهکبندی ۲ سال است بروز رسانی نشده آقای وزیر محل کارش را کارکنان اداره رفاه هم نمی‌داند کجاست رهبر عزیز اقامتگاهی را همه میدانند کجاست اما وزیر کار نا معلوم افسوس …صد افسوس….اجرکم عندالله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.