بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه ۷ بهمن ماه با محوریت رویکرد شیوه‌های دعوت فرزندان به نماز در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) برگزار شد.

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد
به گزارش خبری فا به نقل از ایثار، جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و با حضور ۳۲ دختر و ۱۸ پسر از فرزندان به تکلیف رسیده کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن شیخ صدوق در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی برگزار شد.
رئیس شورای اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم، گفت: پسران و دختران با رسیدن به سن تکلیف، افتخار تشرف به درگاه الهی را پیدا می‌کنند.
حجت الاسلام والمسلمین سید صالح یاسینی ضمن توصیه به عزیزانی که تازه به سن تکلیف رسیدند، ادامه داد: نسبت به برپایی نماز به خصوص در اول وقت آن حساسیت داشته باشید، زیرا نماز جزو قدیمی‌ترین عبادات است و از زمان حضرت آدم زمانی که به ایشان فرمودند سجده کنید، به این امر مهم اشاره شده است.
وی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان دستگاه برتر در امر اقامه نماز شناخته شده است، خاطرنشان کرد: کارکنان این نهاد مقدس باید نسبت به موضوع نماز اهتمام ویژه داشته باشند، زیرا که در نهاد مقدسی مثل بنیاد شهید و امور ایثارگران کار می‌کنند و جای پای شهدا قدم گذاشته‌اند و میراث دار شهدا هستند، باید توجه بیشتر به این امر مقدس داشته باشند زیرا در بیشتر وصیت‌نامه شهدا به امر نماز تأکید ویژه شده است.
گفتنی است در حاشیه این مراسم، کارگاه تخصصی نماز ویژه خانواده کارکنان با رویکرد شیوه‌های دعوت به نماز (ویژه والدین)، کارگاه جشن تکلیف پسران و کارگاه جشن تکلیف دختران برگزار شد.
لازم به ذکر است این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین کاویانی معاون منابع انسانی نمایندگی ولی فقیه در بنیاد، عباس کاهه مدیرکل دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد و حجت‌الاسلام و المسلمین یاسینی رئیس شورای اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار و در پایان سوگندنامه جشن تکلیف قرائت شد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.